Nazan Öncel – Kaç Kilo, Boyu Kaç, Nereli, Kaç Yaşında, Sevgilisi Kimdir ?

featured

Nazan Öncel Kimdir?
Nazan Öncel, 6 Şubat 1956 tarihinde İzmir’in Karşıyaka ilçesinde öğretmen bir anne ve memur bir babanın kızı olarak dünyaya geldi. Ailesinin ayrılmasının ardından üvey babasıyla büyüyen sanatçı, genç yaşta evlenmek zorunda kaldı. Nazan Öncel, 1976 yılında İzmir’de düzenlenen bir radyo yarışmasında birinci olarak sesini duyurdu. 1981 yılında “Neden” adlı şarkısıyla Türkiye’yi Eurovision şarkı yarışmasında temsil etme fırsatı yakaladı. Nazan Öncel, seslendirdiği şarkılarla uzun süre Brezilya dizilerinde ve ülke çapında adından söz ettirdi. Aynı zamanda “Demirden Leblebi” isimli albümünde üvey babasından gördüğü tacize dikkat çeken sanatçı, müzik kariyeri boyunca önemli başarılar elde etti.

Fiziksel Özellikleri
Nazan Öncel’in göz rengi koyu kahverengi, doğal saç rengi ise açık kahverengidir. Sanatçının yaklaşık kilosu 53, boyu ise 1.64 metre veya 164 cm’dir.

Özel Hayatı
Nazan Öncel’in sevgilisi Akşit Togay’dır ve güneş burcu Kova’dır. Sanatçı, doğum yeri olarak Karşıyaka / İzmir’i kendine yurdu olarak benimsemiş ve burada doğup büyümüştür.

Sonuç olarak, Nazan Öncel genç yaşta müzik kariyerine atılmış, büyük başarılara imza atmış ve müziğin yanı sıra özel hayatında da sevgi dolu bir ilişki yaşamış bir sanatçıdır.

0
tebrikler
Tebrikler
0
k_t_
Kötü
0
m_kemmel
Mükemmel
0
_zg_n
Üzgün
0
acayip
Acayip
0
komik
Komik
0
sinirli
Sinirli
Nazan Öncel – Kaç Kilo, Boyu Kaç, Nereli, Kaç Yaşında, Sevgilisi Kimdir ?

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

meritking giriş meritking kingroyal madridbet giriş idealacesports.com