takip et takip et
Manşet

19 Ekim 2020 - 14:27:20

Muhtarlar Günü Kutlandı

Vali Dr. Ozan Balcı, ‘19 Ekim Muhtarlar Günü’ nedeniyle düzenlenen törene katıldı. İdare ve Denetim Müdürlüğü koordinesinde ‘19 Ekim Muhtarlar Günü’ dolayısıyla Cumhuriyet Meydanı’nda düzenlenen törene  Vali  Dr. Ozan Balcı, Belediye Başkanı Eyüp Eroğlu, İl Genel Meclis Başkanı Erol Duyum, Merkez Muhtarlar Derneği Başkanı Mustafa Gökrem,  Köy ve Mahalle Muhtarları Derneği Başkanı Mustafa Al, 15 Temmuz […]

Vali Dr. Ozan Balcı, ‘19 Ekim Muhtarlar Günü’ nedeniyle düzenlenen törene katıldı.
İdare ve Denetim Müdürlüğü koordinesinde ‘19 Ekim Muhtarlar Günü’ dolayısıyla Cumhuriyet Meydanı’nda düzenlenen törene  Vali  Dr. Ozan Balcı, Belediye Başkanı Eyüp Eroğlu, İl Genel Meclis Başkanı Erol Duyum, Merkez Muhtarlar Derneği Başkanı Mustafa Gökrem,  Köy ve Mahalle Muhtarları Derneği Başkanı Mustafa Al, 15 Temmuz Köy Muhtarları Derneği Başkanı Mustafa Uzun, protokol mensupları ve muhtarlar katıldı.
Törende Muhtar Dernek Başkanları  Atatürk Anıtı’na çelenk sundu. Saygı duruşu ve İstiklal Marşı’nın okunmasının ardından günün anlam ve önemini belirten konuşmayı Merkez Muhtarlar Derneği Başkanı Mustafa Gökrem yaptı.
Törende muhtarların tek tek Muhtarlar Gününü kutlayan Vali Dr. Ozan Balcı, “Türk kamu yönetiminin ve demokrasinin mihenk taşlarından biri ve köklü bir geçmişe sahip olan muhtarlarımız devletimiz ile vatandaşlarımız arasında önemli bir köprü işlevi görmektedir.” dedi.
Vali Dr. Ozan Balcı Muhtarı Makamında Kabul Etti
Cumhuriyet Meydanı’ndaki törenin ardından Vali Dr. Ozan Balcı, Muhtar Dernekleri Başkanlarını makamında kabul etti.
Dernek Başkanları  bir süre sohbet eden Vali Dr. Ozan Balcı, muhtarların devletimizin gözü, kulağı, eli, ayağı olduğunu ve vatandaşlarla devletimiz arasında bir köprü vazifesi gördüğünü belirtti.
Vali Dr. Ozan Balcı, muhtarlara gösterdikleri emek ve gayretten dolayı teşekkür ederek,il genelindeki tüm köy ve mahalle muhtarlarına günün anısına   kalem hediye etti.

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

SafaTV © Copyright Tüm Hakları Saklıdır

PressTR