Yükleniyor ..
Safatv

Milli Savunma ve Ticaret Bakan Yardımcıları Atandı

2 ay önce069
Milli Savunma ve Ticaret Bakan Yardımcıları Atandı

Milli Savunma ile Ticaret Bakanlıklarında bakan yardımcılıklarına atama yapılmasına ilişkin Cumhurbaşkanı kararları Resmi Gazete’de yayımlandı. Buna göre, Milli Savunma Bakan Yardımcılıklarına Alpaslan Kavaklıoğlu, Muhsin Dere, Şuay Alpay ve Yunus Emre Karaosmanoğlu’nun ataması gerçekleştirildi. Ticaret Bakan yardımcılığına da Fatih Metin getirildi. – ANKARA Kaynak: Haberler İlgili

Milli Savunma ile Ticaret Bakanlıklarında bakan yardımcılıklarına atama yapılmasına ilişkin Cumhurbaşkanı kararları Resmi Gazete’de yayımlandı.

Buna göre, Milli Savunma Bakan Yardımcılıklarına Alpaslan Kavaklıoğlu, Muhsin Dere, Şuay Alpay ve Yunus Emre Karaosmanoğlu’nun ataması gerçekleştirildi.

Ticaret Bakan yardımcılığına da Fatih Metin getirildi. – ANKARA

Kaynak: Haberler

Paylaş Paylaş
fyurdakul
fyurdakul

Milli Savunma ve Ticaret Bakan Yardımcıları Atandı konulu haberimizde Safatv olarak sizlere Milli Savunma ve Ticaret Bakan Yardımcıları Atandı ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Milli Savunma ve Ticaret Bakan Yardımcıları Atandı ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?