Milli Eğitim Bakanı Tokat’taki Türkiye’nin Alanındaki İlk Özel Eğitim Kampüsünü Gezdi

featured
Milli Eğitim Bakanı Prof. Dr. Mahmut Özer, çeşitli inceleme ve ziyaretlerde bulunmak üzere Tokat’a geldi.
Vali Dr. Ozan Balcı, Tokat Milletvekili Mustafa Arslan, Belediye Başkanı Eyüp Eroğlu ile alanında Türkiye’de ilk ve tek olan, engelliler ve ailelerinin eğitim hayatını kolaylaştıracak özel eğitim statüsündeki anaokulu, ilkokul, ortaokul, iş okulu (meslek lisesi) ile aileler için etkinlik alanları bulunan özel eğitim okulları kampüs alanında devam eden inşaatları inceleyen Bakan Özer, daha sonra Merkez Bölgesel Kütüphane ve Kütüphanede devam eden Kitap Tokat Projeleri ile ilgili bilgi aldı. Bakan Mahmut Özer ve Vali Dr. Ozan Balcı, Türkiye’nin İlk Müstakil Bebek ve Çocuk Kütüphanesini ziyaret ederek kütüphane ve kütüphanede 0-6 yaş grubu çocuklara yönelik yürütülen etkinlikler hakkında bilgi aldı. Bakan Özer, Tokat’ta tüm okullara yapılacak olan voleybol ve basketbol sahasını BİST Sosyal Bilimler Lisesinde inceledi.
Bakan Özer ve beraberindeki heyet daha sonra Tokat Gaziosmanpaşa Üniversitesi (TOGÜ) Taşlıçiftlik Kampüsü’nde yapılacak spor lisesi alanını ziyaret ederek bilgi aldı. Bakan Özer doğup büyüdüğü merkez Yazıbaşı köyüne de bir ziyaret gerçekleştirdi.
Şehirde vatandaşlarla bir araya gelerek sohbet eden Bakan Özer, Tokat’taki temasları kapsamında Vali Dr.Ozan Balcı, Belediye Başkanı Eyüp Eroğlu, Gaziosmanpaşa Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Bünyamin Şahin’i de makamlarında ziyaret etti.
Milli Eğitim Bakanı Prof. Dr. Mahmut Özer, Vali Dr. Ozan Balcı, Tokat Milletvekili Mustafa Arslan, Belediye Başkanı Eroğlu ve beraberindeki heyet; önümüzdeki günlerde hizmete açılacak olan Evliya Çelebi Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Osman Paşa Konağı Butik Uygulama Otelini de ziyaret ederek bilgi aldı.

0
tebrikler
Tebrikler
0
k_t_
Kötü
0
m_kemmel
Mükemmel
0
_zg_n
Üzgün
0
acayip
Acayip
0
komik
Komik
0
sinirli
Sinirli
Milli Eğitim Bakanı Tokat’taki Türkiye’nin Alanındaki İlk Özel Eğitim Kampüsünü Gezdi

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

meritking giriş meritking kingroyal madridbet giriş idealacesports.com