MİLLETVEKİLLERİ YUSUF BEYAZIT VE MUSTAFA ARSLAN’DAN VALİ OZAN BALCI’YA ZİYARET

fyurdakul3 ay önce0 dakika okuma süresi.248 Okunma
?php the_title(''); ?>

AK Parti Tokat Milletvekilleri Yusuf Beyazıt ve Mustafa Arslan ile AK Parti Tokat İl Başkanı Metin Polat, Vali Dr. Ozan Balcı’yı ziyaret etti. Konuklarını makamında ağırlayan Vali Dr. Ozan Balcı, ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, Milletvekilleri Yusuf Beyazıt ve Mustafa Arslan ile AK Parti Tokat İl Başkanı Metin Polat’a ziyaretleri nedeniyle teşekkür etti. İlgili

AK Parti Tokat Milletvekilleri Yusuf Beyazıt ve Mustafa Arslan ile AK Parti Tokat İl Başkanı Metin Polat, Vali Dr. Ozan Balcı’yı ziyaret etti.

Konuklarını makamında ağırlayan Vali Dr. Ozan Balcı, ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, Milletvekilleri Yusuf Beyazıt ve Mustafa Arslan ile AK Parti Tokat İl Başkanı Metin Polat’a ziyaretleri nedeniyle teşekkür etti.


"MİLLETVEKİLLERİ YUSUF BEYAZIT VE MUSTAFA ARSLAN’DAN VALİ OZAN BALCI’YA ZİYARET konulu haberimizde Tokat Haberleri olarak sizlere MİLLETVEKİLLERİ YUSUF BEYAZIT VE MUSTAFA ARSLAN’DAN VALİ OZAN BALCI’YA ZİYARET ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda MİLLETVEKİLLERİ YUSUF BEYAZIT VE MUSTAFA ARSLAN’DAN VALİ OZAN BALCI’YA ZİYARET ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "

tokat haberleri

safatv

tokat srt

tokat haber

son dakika

tokat gündem haber

tokat haber gazetesi

tokat fetö
tokat haber 60