Yükleniyor ..
Safatv

Macaristan ile Ukrayna arasında büyük kriz! Bakan ölüm listesinde…

2 hafta önce037
Macaristan ile Ukrayna arasında büyük kriz! Bakan ölüm listesinde…

Macaristan Dışişleri ve Dış Ticaret Bakan Yardımcısı Levente Magyar, Ukrayna’da bir internet sitesinde Macaristan Dışişleri ve Dış Ticaret Bakanı Peter Szijjarto’nun Ukrayna düşmanı olarak nitelendirilip “ölüm listesi”ne alınması dolayısıyla Ukrayna’nın Budapeşte Büyükelçisi Ljubov Nepop’un bakanlığa çağrıldığını söyledi. Kaynak: TGRT Haber İlgili

Macaristan Dışişleri ve Dış Ticaret Bakan Yardımcısı Levente Magyar, Ukrayna’da bir internet sitesinde Macaristan Dışişleri ve Dış Ticaret Bakanı Peter Szijjarto’nun Ukrayna düşmanı olarak nitelendirilip “ölüm listesi”ne alınması dolayısıyla Ukrayna’nın Budapeşte Büyükelçisi Ljubov Nepop’un bakanlığa çağrıldığını söyledi.

Kaynak: TGRT Haber

Paylaş Paylaş
fyurdakul
fyurdakul

Macaristan ile Ukrayna arasında büyük kriz! Bakan ölüm listesinde… konulu haberimizde Safatv olarak sizlere Macaristan ile Ukrayna arasında büyük kriz! Bakan ölüm listesinde… ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Macaristan ile Ukrayna arasında büyük kriz! Bakan ölüm listesinde… ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?