Leonardo DiCaprio Boyu, Kilosu, Yaşı, Kazancı, Sevgilisi, Biyografisi

featured

Leonardo DiCaprio Kimdir?

Leonardo DiCaprio, 11 Kasım 1974’te Los Angeles, California’da doğmuştur. Ünlü Amerikalı aktör, yapımcı ve çevreci olarak bilinir. Eğitimine Corona, Kaliforniya’daki John Marshall Lisesi’nde başlayan DiCaprio, daha sonra Amerikan Drama Sanatları Akademisi’ne devam etmiştir.

Leonardo DiCaprio’nun Boyu, Kilosu ve Yaşı

Leonardo DiCaprio’nun boyu 1.83 m (6 fit), kilosu ise 75 kg’dir. 2022 itibariyle 47 yaşındadır.

Leonardo DiCaprio’nun Kariyeri ve Kazancı

1990’lı yılların başından itibaren oyunculuk kariyerine adım atan DiCaprio, “Titanik”, “The Revenant”, “The Wolf of Wall Street” gibi birçok başarılı filmde rol almıştır. Bu filmlerle birlikte dünya çapında geniş bir hayran kitlesi edinmiş ve birçok ödül kazanmıştır. 2021 itibariyle net değeri 260 milyon dolar olarak bilinmektedir.

Leonardo DiCaprio’nun Sevgilisi

Leonardo DiCaprio’nun ilişkileri genellikle magazin basınında geniş yer bulmuştur. Modeller Gisele Bündchen, Bar Refaeli, Toni Garrn ve aktris Blake Lively gibi birçok ünlü isimle ilişkisi olmuştur.

Leonardo DiCaprio’nun Çevresel Aktivizmi

Leonardo DiCaprio, sadece bir aktör olmanın ötesinde, çevre aktivisti olarak da bilinir. Küresel iklim değişikliği konusunda aktif bir şekilde çalışmalar yapan DiCaprio, 2016 yılında Birleşmiş Milletler Barış Elçisi olarak atandı. Ayrıca, kendi kurduğu Leonardo DiCaprio Vakfı aracılığıyla çevre projelerine milyonlarca dolarlık bağış yapmaktadır.

Leonardo DiCaprio’nun kariyeri, ilişkileri, çevresel aktivizmi ve kişisel hayatı hakkında daha fazla detay öğrenmek için sosyal medya hesapları ve resmi web sitesi üzerinden güncel bilgilere ulaşabilirsiniz.

0
tebrikler
Tebrikler
0
k_t_
Kötü
0
m_kemmel
Mükemmel
0
_zg_n
Üzgün
0
acayip
Acayip
0
komik
Komik
0
sinirli
Sinirli
Leonardo DiCaprio Boyu, Kilosu, Yaşı, Kazancı, Sevgilisi, Biyografisi

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir