Kuzey Irak’ta Askeri Üssümüze Yapılan Saldırının Detayları Ortaya Çıktı

fyurdakul3 ay önce0 dakika okuma süresi.302 Okunma
?php the_title(''); ?>

Cumhurbaşkanlığı İletişim Başkanı Fahrettin Altun, Kuzey Irak’ta askeri üssümüze yapılan saldırıyla ilgili yaptığı açıklamada, “Yaşanan provokasyon sebebiyle herhangi bir kaybımız olmamakla birlikte birtakım ekipmanlar zarar gördü. Saldırganlar sivillerin arasına gizlenerek Türk askeri ile yerel halkın arasını bozmaya çalıştı.” dedi. Kaynak: HABERLER.COM İlgili

Cumhurbaşkanlığı İletişim Başkanı Fahrettin Altun, Kuzey Irak’ta askeri üssümüze yapılan saldırıyla ilgili yaptığı açıklamada, “Yaşanan provokasyon sebebiyle herhangi bir kaybımız olmamakla birlikte birtakım ekipmanlar zarar gördü. Saldırganlar sivillerin arasına gizlenerek Türk askeri ile yerel halkın arasını bozmaya çalıştı.” dedi.

Kaynak: HABERLER.COM

Kategori: Güncel
Etiket:

"Kuzey Irak’ta Askeri Üssümüze Yapılan Saldırının Detayları Ortaya Çıktı konulu haberimizde Tokat Haberleri olarak sizlere Kuzey Irak’ta Askeri Üssümüze Yapılan Saldırının Detayları Ortaya Çıktı ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Kuzey Irak’ta Askeri Üssümüze Yapılan Saldırının Detayları Ortaya Çıktı ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "

tokat haberleri

safatv

tokat srt

tokat haber

son dakika

tokat gündem haber

tokat haber gazetesi

tokat fetö
tokat haber 60