KÖYDES Toplantısı Yapıldı

featured
Köylerin Altyapısının Desteklenmesi Projesi 2023 yılı son toplantısı Vali Numan Hatipoğlu başkanlığında yapıldı.
İl Genel Meclisi Toplantı Salonu’nda gerçekleştirilen toplantıya İlçe Kaymakamları, İl Genel Meclisi Başkanı Erol Duyum, İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Recep Gökçe, İl Sağlık Müdürü Atilla Bıyık, İl Çevre Şehircilik ve İklim Değişikliği Müdürü Ali Yılmaz, İl Tarım ve Orman Müdür Vekili Halil İbrahim Sever, İl Özel İdaresi birim yetkilileri ve teknik personel katıldı.
2023 yılı KÖYDES programına alınan işlerin son durumlarının görüşüldüğü toplantıda konuşan Vali Numan Hatipoğlu, KÖYDES projelerinin önemine vurgu yaparak aynı hassasiyetle köylerimizde sağlıklı içme suyu temini başta olmak üzere KÖYDES projelerinin devam edeceğini söyledi.
Şu ana kadar ilimize tahsis edilen KÖYDES ödeneği ile 120 adet içme suyu, kanalizasyon, köy içi kilitli parke, yol ve küçük ölçekli sulama projesi uygulandığı, çalışmalarda sona yaklaşıldığını ifade eden Vali Hatipoğlu, “Köylerimizi daha yaşanabilir hale getirmek için güzel çalışmalar yapıyoruz. KÖYDES kapsamında çok önemli projeleri hayata geçiyoruz. Emeği geçen herkese teşekkür ediyorum. “diye konuştu.

0
tebrikler
Tebrikler
0
k_t_
Kötü
0
m_kemmel
Mükemmel
0
_zg_n
Üzgün
0
acayip
Acayip
0
komik
Komik
0
sinirli
Sinirli
KÖYDES Toplantısı Yapıldı

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir