takip et takip et
Manşet

8 Haziran 2020 - 12:37:28

KORONAVİRÜS SONRASI ŞEHİRLERARASI OTOBÜS TERMİNALİ HİZMET VERMEYE BAŞLADI

Tokat Belediyesi Şehirlerarası Otobüs Terminali yaklaşık 2 aylık sürenin ardından hizmet vermeye başladı. 4 Nisan 2020 tarihinden itibaren yaklaşık 2 aydır süren seyahat kısıtlaması nedeniyle kapalı olan Tokat Belediyesi Şehirlerarası Otobüs Terminali’nde vatandaşların gönül rahatlığı ile seyahat edebilmeleri için belediye ekipleri çalışmalarını titizlikle yürütüyorlar. Şehirlerarası Otobüs Terminalinde Tokat Belediyesi ekipleri terminal içerisinde ve çevresinde her […]

Tokat Belediyesi Şehirlerarası Otobüs Terminali yaklaşık 2 aylık sürenin ardından hizmet vermeye başladı.

4 Nisan 2020 tarihinden itibaren yaklaşık 2 aydır süren seyahat kısıtlaması nedeniyle kapalı olan Tokat Belediyesi Şehirlerarası Otobüs Terminali’nde vatandaşların gönül rahatlığı ile seyahat edebilmeleri için belediye ekipleri çalışmalarını titizlikle yürütüyorlar. Şehirlerarası Otobüs Terminalinde Tokat Belediyesi ekipleri terminal içerisinde ve çevresinde her türlü bakım onarım çalışmasını yaparak, halkın rahat bir şekilde beklemeleri ve seyahat edebilmeleri için terminali hazır hale getirdiler.

Ayrıca halkın şehirlerarası otobüs terminalini huzurlu bir şekilde kullanabilmeleri için; yolcu indirme bindirme alanlarında, bilet satış bürolarında, mescitte, bekleme salonlarında ve tuvaletler de yoğun bir şekilde temizlik ve dezenfekte çalışmaları yapılmış olup, bu çalışmalara periyodik aralıklarla devam edileceği yetkililerce bildirildi.


Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

SafaTV © Copyright Tüm Hakları Saklıdır

PressTR