Kızıl Goncalar yeni fragmanı (8.bölüm) Meryem nerede, neden yok, diziden gitti mi?

featured

"Kızıl Goncalar" Dizisinin 8. Bölümü İzleyicileri Heyecanlandırdı

Senaryosunu Şükrü Necati Şahin'in kaleme aldığı, yönetmenliğini Ömür Atay'ın üstlendiği Kızıl Goncalar dizisinin 8. bölümü, nefesleri kesti. Geçtiğimiz bölümde heyecan dolu bir noktada son bulan dizi, yeni bölüm fragmanı ile merakı arttırdı. Yaklaşan bölüm için yeni bir fragman daha yayınlandı ve seyirciler 8. bölüm için heyecanlanmaya devam ediyor.

Geçen Hafta Neler Yaşandı?

Müyesser'in köşeye sıkıştırdığı Meryem, inançları ile kızı arasında zor bir seçim yapmak zorunda kaldı. Levent'le planladığı yurt dışı kaçış, tek kurtuluşları haline geldi. Ancak önce Cüneyd'in kaçırdığı Zeynep'e ulaşmaları gerekmektedir. Naim'in, Zeynep yüzünden Sadi Hüdayi ile karşı karşıya gelmesi ve kaybolan Beste'nin ailesini bulma çabaları dizideki heyecanı arttırdı.

Bu Hafta Neler Olacak?

Kızıl Goncalar'ın son bölümüyle birlikte gözler yeni bölüme çevrildi. Zeynep'in Fransa'ya kaçma girişimine yardım eden Suavi ve Levent, beklenmedik bir durumla karşı karşıya kalır. Meryem'in kızını kaçırması, gelecek bölümde suçluluk hissi yaratacak gibi görünüyor. Naim'in Nadire ile ilişkisinin duyulmasının ardından, Meryem için zor zamanlar başlayabilir. Cüneyd'in Zeynep'le yüzleşmesi ve kararının sonucu merakla bekleniyor. Levent'in ise önünde büyük bir seçim süreci bulunmaktadır.

Yeni Bölüm Bilgileri ve Yayın Tarihi

Kızıl Goncalar dizisinin heyecanla beklenen yeni bölümü, 26 Şubat Pazartesi akşamı saat 20.00'de Now TV ekranlarında izleyicilerle buluşacak. Yeni gelişmeler için gözler yeni bölümde olacak.

Keşfetmeye Devam Edin

1
tebrikler
Tebrikler
0
k_t_
Kötü
0
m_kemmel
Mükemmel
0
_zg_n
Üzgün
0
acayip
Acayip
0
komik
Komik
0
sinirli
Sinirli
Kızıl Goncalar yeni fragmanı (8.bölüm) Meryem nerede, neden yok, diziden gitti mi?

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

meritking giriş meritking kingroyal madridbet giriş idealacesports.com