takip et takip et
Manşet

16 Ocak 2020 - 15:40:02

Kitap Tokat Projesi kapsamında düzenlenen 2. Okuma Kültürü Ödül Töreninde dereceye gören öğrenciler ödüllendirildi

2023 Tokat Vizyonu doğrultusunda Valiliğimiz öncülüğünde başlatılan İl Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından yürütülen Kitap Tokat Projesi kapsamında düzenlenen 2. Okuma Kültürü Ödül Töreninde dereceye gören öğrenciler ödüllendirilerek, madalyaları takıldı. 26 Haziran Atatürk Kültür Sarayında düzenlenen ödül töreni İstiklal Marşı’nın okunmasıyla başladı. Güzel Sanatlar Lisesi öğrencilerinin sunduğu müzik dinletisinin ardından en çok kitap okuyan anaokulu, ilkokul, […]

2023 Tokat Vizyonu doğrultusunda Valiliğimiz öncülüğünde başlatılan İl Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından yürütülen Kitap Tokat Projesi kapsamında düzenlenen 2. Okuma Kültürü Ödül Töreninde dereceye gören öğrenciler ödüllendirilerek, madalyaları takıldı.
26 Haziran Atatürk Kültür Sarayında düzenlenen ödül töreni İstiklal Marşı’nın okunmasıyla başladı. Güzel Sanatlar Lisesi öğrencilerinin sunduğu müzik dinletisinin ardından en çok kitap okuyan anaokulu, ilkokul, ortaokul ve lise öğrencilerine,  kütüphaneyi en çok kullanan öğrencilere, Türkiye’nin İlk Müstakil Bebek ve Çocuk Kütüphanesini en çok kullanan çocuğuna, Türkiye’nin İlk Müstakil Bebek ve Çocuk Kütüphanesinin 1000. ziyaretçisine ödülleri takdim edildi.
Törende konuşan Vali Dr. Ozan Balcı, dereceye giren öğrencileri, onlara destek veren öğretmenleri ve velilerini kutladı.
Kitap Tokat projesinin çok iyi yürütüldüğünü ifade eden Vali Dr. Ozan Balcı, “Kitaba dostuz. Çocukları, öğretmenleri, eğitimi, bilgiyi, kültürü seviyoruz. Türkiye’nin geleceğine, Büyük Türkiye’ye inandığımız için büyük Türkiye’yi hazırlayacak olan çocuklarımızı iyi yetiştirmemiz gerek. Onlara olan sevgimizden dolayı bu güzel işleri yapıyoruz. Emeği geçen Milli Eğitim Teşkilatımıza, velilere ve öğrencilerimize teşekkür ediyorum.” dedi.
Vali Dr. Ozan Balcı, konuşmasının sonunda öğrencilerden günde en az 1 saat kitap okumaya devam etmelerini istedi.
Törende dereceye giren öğrencilere ödülleri Vali Dr. Ozan Balcı ve protokol mensupları tarafından verildi.
Törene Vali Dr. Ozan Balcı, İl Milli Eğitim Müdürü Murat Küçükali, protokol mensupları, eğitim camiası, veliler ve öğrenciler katıldı.

Kitap Tokat Projesi kapsamında düzenlenen 2. Okuma Kültürü Ödül Töreninde dereceye gören öğrenciler ödüllendirilerek


Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

SafaTV © Copyright Tüm Hakları Saklıdır

PressTR