Keşan Emek Platformu emekli maaşı için yürüyecek

featured

Emeklilere Yönelik Sefalet Zammı İddiası
Keşan’da Tüm Emekliler Sendikası Temsilcisi Ahmet Erkan, iktidarın emeklilere sefalet seviyesinde zam yapacağını belirterek önemli açıklamalarda bulundu. Erkan, yarın Keşan’da düzenlenecek etkinlik hakkında detayları paylaştı.
Eleştiri: Emeklilerin Durumu
Erkan, siyasal iktidarın emeklileri sefalet ücretlerine mahkum ettiğini ve 3 Temmuz’da daha yüksek bir zam planlamadığını belirtti. Tüm Emekliler Sendikası olarak kitlesel bir açıklama ve yürüyüş düzenleme kararı aldıklarını ifade eden Erkan, emeklilere yönelik eleştirilerini sıraladı.
Etkinlik Detayları ve Çağrı
Yarın saat 18.00’de Keşan Kent Müzesi önünde toplanıp Cumhuriyet Meydanı’na kadar yürüyerek basın açıklaması yapacaklarını ifade eden Erkan, adaletsizliği, yoksulluğu ve sefalet koşullarını reddeden ve insanca yaşam için adil bir ücret talep eden herkesi yürüyüşlerine davet etti. Bu çağrıyla birlikte etkinliğin detayları da netlik kazandı.

Tüm Emekliler Sendikası Keşan Temsilcisi: İktidarın Zam Politikası Eleştirisi

Keşan Temsilci Ahmet Erkan, iktidarın emeklilere sefalet oranında zam yapacağını açıkladı.

Edirne (İGFA) – Tüm Emekliler Sendikası Keşan Temsilcisi Ahmet Erkan, iktidarın emeklilere sefalet düzeyinde zam yapacağını belirterek yarın Keşan'da bir etkinlik düzenleyeceklerini duyurdu.

Emeklilere Yönelik Eleştiri

Erkan, konuyla ilgili yaptığı yazılı açıklamada, siyasal iktidarın emeklileri sefalet ücretlerine mahkum ettiğini ve 3 Temmuz'da daha yüksek bir zam planlamadığını ifade etti. Bu doğrultuda Tüm Emekliler Sendikası olarak kitlesel bir açıklama ve yürüyüş düzenleneceğini belirtti.

Etkinlik Detayları

Erkan, "Tüm Emekliler Sendikası olarak, Keşan Emek Platformu ve demokrasi güçlerinin desteğiyle yarın saat 18.00'de Keşan Kent Müzesi önünde toplanıp Cumhuriyet Meydanı'na kadar yürüyerek bir basın açıklaması yapacağız. Adaletsizliği, yoksulluğu ve sefalet koşullarını reddeden ve insanca yaşam için adil bir ücret talep eden tüm vatandaşlarımızı yürüyüşümüze davet ediyoruz." şeklinde konuştu.

Daha Fazla Bilgi İçin: Benzer Konulardaki Diğer Yazılar

0
tebrikler
Tebrikler
0
k_t_
Kötü
0
m_kemmel
Mükemmel
0
_zg_n
Üzgün
0
acayip
Acayip
0
komik
Komik
0
sinirli
Sinirli
Keşan Emek Platformu emekli maaşı için yürüyecek

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

meritking giriş meritking kingroyal madridbet giriş idealacesports.com
Portobet Giriş