Kentpark AVM Çalışma ve Mesai Saatleri

Kentpark AVM, Ankara’nın en popüler alışveriş merkezlerinden biridir. Haftanın her günü ziyaretçilerine kapılarını açan Kentpark AVM, geniş bir mağaza ve restoran seçeneği sunar. İster alışveriş yapmak, ister yemek yemek ya da sinemada film izlemek isteyin, Kentpark AVM sizin için ideal bir yerdir. Çalışma saatleri hafta içi 10:00-22:00 ve hafta sonları 10:00-23:00 arasıdır. Üstelik, Kentpark AVM, şehir merkezine yakın konumuyla da kolayca erişilebilir bir konumdadır.

Kentpark AVM Saat Kaçta Açılıyor, Kaçta Kapanıyor? İşte Tüm Detaylar

Kentpark AVM, Ankara’nın Çankaya ilçesinde yer alan Türkiye’nin en büyük alışveriş merkezlerinden biridir. İnşası sırasında sadece alışveriş yapmayı değil; aynı zamanda içinde bulunmayı özendirecek bir yapı oluşturulması amaçlanmıştır. Kentpark AVM sabah saat kaçta açılıyor, akşam saat kaçta kapanıyor, saat kaça kadar açık? İşte tüm detaylar!

Kentpark AVM Çalışma Saatleri

Kentpark her sabah saat 10:00 itibariyle açılır ve akşamları da saat 22:00’a kadar açık kalır.

Kentpark içinde ayrıca bir fitness salonu, çocuk oyun alanı, prestige sinema, gölet, Tab Sanat Akademi dans okulu, Rolling ball bowling ve daha birçok bölüm de bulunmaktadır. Bu nedenle Kentpark sadece bir alışveriş merkezi değil aynı zamanda bir yaşam alanıdır.

Kentpark AVM Hafta İçi ve Hafta Sonu Açık mı?

Kentpark, hafta içi (pazartesi-cuma) ve hafta sonu (cumartesi – pazar) açıktır.

Kentpark AVM Bayramda Açık mı/Kapalı mı?

Kentpark; Ramazan Bayramı ve Kurban Bayramı gibi dini bayramlarda ve ayrıca 1 Ocak, 1 Mayıs, 19 Mayıs, 23 Nisan, 29 Ekim, 30 Ağustos ve 15 Temmuz gibi resmi tatil günlerinde de hizmet vermektedir. Ancak bayramların ilk günü öğleden sonra saat 14:00’de açılırken, arefe günlerinde de daha geç saatte 23:00’de kapanır.

Kentpark AVM Adres Bilgisi

Kentpark AVM adres bilgisi ve konumuna aşağıdaki harita üzerinden kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

Kentpark AVM Hakkında Daha Fazla Bilgi

Bu yazıda Kentpark AVM’nin çalışma saatleri hakkında detaylı bilgi verdik. Konu hakkında soru, görüş, öneri ve şikayetlerinizi yorum bölümümüzde paylaşabilirsiniz.

0
tebrikler
Tebrikler
0
k_t_
Kötü
0
m_kemmel
Mükemmel
0
_zg_n
Üzgün
0
acayip
Acayip
0
komik
Komik
0
sinirli
Sinirli
Kentpark AVM Çalışma ve Mesai Saatleri

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir