Kenan İmirzalıoğlu Boyu, Kilosu, Yaşı, Kazancı, Sevgilisi, Biyografisi

featured

Kenan İmirzalıoğlu: Boyu, Kilosu, Yaşı

Kenan İmirzalıoğlu, 18 Haziran 1974 tarihinde Ankara’da doğmuştur. Şu anda 47 yaşında olan ünlü oyuncu, 1.92 metre boyunda ve 80 kilogramdır.

Kazancı ve Kariyeri

Kenan İmirzalıoğlu, Türk televizyon ve sinema dünyasının en başarılı isimlerinden biridir. Kariyerine tiyatro ile başlayan İmirzalıoğlu, daha sonra televizyon dizileri ve sinema filmleri ile ünlenmiştir. 2005 yılında gösterime giren “Organize İşler” filmiyle geniş kitleler tarafından tanınmış ve beğeni toplamıştır. Kazandığı ödüller ve milyonları aşan geliriyle Kenan İmirzalıoğlu, Türk sinemasının en çok kazanan oyuncuları arasında yer almaktadır.

Sevgilisi ve Aile Hayatı

Kenan İmirzalıoğlu’nun oyuncu Sinem Kobal ile evli olduğu bilinmektedir. Çift, mutlu bir evlilik sürdürmektedir. İmirzalıoğlu’nun aile hayatıyla ilgili pek fazla bilgi paylaşmamakta ve özel hayatını korumaktadır.

Biyografisi

Kenan İmirzalıoğlu, eğitimine tiyatro eğitimi alarak başlamış ve bu alanda kendini geliştirmiştir. Oyunculuk kariyerine tiyatro sahnelerinde başladıktan sonra televizyon dünyasına adım atmıştır. “Delı Bal” adlı tiyatro oyunu ile tanınmış ve ses getirmiştir. Ardından televizyon dizileri ve sinema filmleri ile büyük bir hayran kitlesi edinmiştir.

Türk sinemasının önemli isimlerinden biri haline gelen Kenan İmirzalıoğlu, sadece oyunculuğuyla değil, aynı zamanda hayır işleriyle de tanınmaktadır. Sosyal sorumluluk projeleri ve yardım faaliyetleriyle de dikkat çeken İmirzalıoğlu, hayranları tarafından sadece başarılı bir sanatçı olarak değil, aynı zamanda iyi bir insan olarak da sevilmektedir.

0
tebrikler
Tebrikler
0
k_t_
Kötü
0
m_kemmel
Mükemmel
0
_zg_n
Üzgün
0
acayip
Acayip
0
komik
Komik
0
sinirli
Sinirli
Kenan İmirzalıoğlu Boyu, Kilosu, Yaşı, Kazancı, Sevgilisi, Biyografisi

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir