KAZ GÖLÜ VE BALLICA MAĞARASI LAVANTA VE ÇİÇEK BAHÇELERİ İLE SÜSLENECEK

fyurdakul3 ay önce0 dakika okuma süresi.271 Okunma
?php the_title(''); ?>

Tokat Tarım ve Turizmi Geliştirme Toplantısı Vali Dr. Ozan Balcı başkanlığında yapıldı. Valilik Toplantı Salonunda yapılan toplantıya Tarım ve Orman İl Müdürü Orhan Şahin, Orta Karadeniz Geçit Kuşağı Tarımsal Araştırma Enstitüsü Müdürü Ahmet Boz, Milli Parklar Müdürü İhsan İkinci, Orman İşletme Müdürü Mehmet Sandalcı, Tarım ve Kırsal Kalkınmaya Destekleme İl Koordinatörü Fevzi Çiçek, Fidanlık İşletme […]

Tokat Tarım ve Turizmi Geliştirme Toplantısı Vali Dr. Ozan Balcı başkanlığında yapıldı.

Valilik Toplantı Salonunda yapılan toplantıya Tarım ve Orman İl Müdürü Orhan Şahin, Orta Karadeniz Geçit Kuşağı Tarımsal Araştırma Enstitüsü Müdürü Ahmet Boz, Milli Parklar Müdürü İhsan İkinci, Orman İşletme Müdürü Mehmet Sandalcı, Tarım ve Kırsal Kalkınmaya Destekleme İl Koordinatörü Fevzi Çiçek, Fidanlık İşletme Şefi Salih Eraydın katıldı.

Kategori: Manşet, Tokat Haberleri
Etiket:

"KAZ GÖLÜ VE BALLICA MAĞARASI LAVANTA VE ÇİÇEK BAHÇELERİ İLE SÜSLENECEK konulu haberimizde Tokat Haberleri olarak sizlere KAZ GÖLÜ VE BALLICA MAĞARASI LAVANTA VE ÇİÇEK BAHÇELERİ İLE SÜSLENECEK ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda KAZ GÖLÜ VE BALLICA MAĞARASI LAVANTA VE ÇİÇEK BAHÇELERİ İLE SÜSLENECEK ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "

tokat haberleri

safatv

tokat srt

tokat haber

son dakika

tokat gündem haber

tokat haber gazetesi

tokat fetö
tokat haber 60