takip et takip et
Manşet

29 Eylül 2020 - 14:40:55

Kaymakamlar Toplantısı Gerçekleştirildi

Kaymakamlar toplantısı Vali Dr. Ozan Balcı başkanlığında video konferans yöntemiyle Valilik Toplantı Salonunda gerçekleştirildi. Toplantıya Vali Dr. Ozan Balcı’nın yanı sıra Vali Yardımcıları Osman Sarı, Remzi Oğuz Yılmaz ile video konferans yolu ile ilçe kaymakamları katıldı. Vali Dr. Ozan Balcı, Kaymakamlardan ilçelerin genel durumu, yapılan yatırımlar, yürütülen hizmetler ile Koronavirüs ile Mücadelede Uygulanan Tedbirler, KÖYDES ve […]

Kaymakamlar toplantısı Vali Dr. Ozan Balcı başkanlığında video konferans yöntemiyle Valilik Toplantı Salonunda gerçekleştirildi.

Toplantıya Vali Dr. Ozan Balcı’nın yanı sıra Vali Yardımcıları Osman Sarı, Remzi Oğuz Yılmaz ile video konferans yolu ile ilçe kaymakamları katıldı.

Vali Dr. Ozan Balcı, Kaymakamlardan ilçelerin genel durumu, yapılan yatırımlar, yürütülen hizmetler ile Koronavirüs ile Mücadelede Uygulanan Tedbirler, KÖYDES ve Özel İdare Yatırımları, Tarım Tokat Projeleri, Kültür ve Turizm yatırımları, Kırsal altyapı yatırımları, Eğitim yatırımları, Kadın kooperatifleri, Sosyal Destek Hızır Tokat Projesi, 5 Yılda 500 Bin Koyun projesi ve seracılık projesi ile diğer projeler ve hakkında yürütülen çalışmalar ele alındı.

Vali Dr. Ozan Balcı, “Memleketimizin ve milletimizin derdini dert edinerek, yüreğimizde hissederek, yorulmadan, yılmadan, aşkla, şevkle çalışıyoruz. Hepimiz devletimizin ve milletimizin işini yapıyoruz. Vatandaşlarımızın işlerini ve yaşamlarını kolaylaştırmak, huzuruna ve refahına katkı sağlamak için çalışmaya, sahada olmaya devam edeceğiz.” dedi.


Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

SafaTV © Copyright Tüm Hakları Saklıdır

PressTR