KARI KOCA KAVGASINDA GÖREVLİ JANDARMA PERSONELİ CANINDAN OLUYORDU

featured

Tokat ili Merkez ilçesi Çerçi köyünde ikamet etmekte olup hakkında çağrı üzerine koruma kararı bulunan boşanma aşamasında olduğu eşi ( H.S.) ve eşinin ağabeyi (A.G.) isimli şahısları tehdit ve hakaret eden (Ö.S.) isimli şahıs 07 Ekim 2021 tarihinde Tokat Denetimli Serbestlik Bürosunca ayak bileğine takılan elektronik kelepçeyi 04 Aralık 2021 tarihinde keserek çıkarması ve ikametini terk etmesi üzerine; Tokat İl Jandarma Komutanlığınca şüpheliyi yakalama faaliyeti başlatılmış, koruma kararı bulunan şahısların ikametlerinde emniyet tedbiri alınmıştır.

07 Aralık 2021 günü saat: 04.30 sıralarında şahısları korumakla görevlendirilen jandarma devriyesinin köpeklerin havlaması üzerine çevreyi kontrol ettiği sırada şüpheli (Ö.S) tarafından pompalı av tüfeği ile devriye personeline ateş açılmış, ilk ateşte devriye komutanı J.Asb.Kd.Çvş. (F.K.) sol kolundan ve sol bacağından yaralanmıştır.

Olay yerine süratle takviye kuvvet gönderilerek şüpheli şahıs, koruma kararı bulunan (A.G) ve (H.S) isimli şahıslara zarar veremeden Jandarma ekiplerince suç aleti pompalı av tüfeği ile birlikte kıskıvrak yakalanmıştır. Gözaltına alınan Ö.S hakkında adli işlemler devam etmektedir.

Tokat İl Jandarma Komutanlığınca “Kadına yönelik her türlü şiddetin önlenmesi “ ve “ Kadınlarımızın korunması “ amacıyla hiçbir zorluktan yılmadan canı pahasına ve fedakârlıkla görev yapmaya devam edilecektir.

 

0
tebrikler
Tebrikler
0
k_t_
Kötü
0
m_kemmel
Mükemmel
0
_zg_n
Üzgün
0
acayip
Acayip
0
komik
Komik
0
sinirli
Sinirli
KARI KOCA KAVGASINDA GÖREVLİ JANDARMA PERSONELİ CANINDAN OLUYORDU

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

meritking giriş meritking kingroyal madridbet giriş idealacesports.com