Kargokar Şubelerinin Çalışma ve Mesai Saatleri

Kargokar, Türkiye’nin önde gelen kargo firmalarından biridir ve ulusal ve uluslararası sevkiyat hizmetleri sunar. Kargokar şubeleri geniş bir coğrafyada bulunuyor ve müşterilerinin ihtiyaçlarını karşılamak için çalışma saatlerini uyarlar. Kargokar şubeleri hafta içi 09:00 – 18:00 saatleri arası ve cumartesi günleri 09:00 – 13:00 saatleri arası hizmet vermektedir. Bu sayede, müşterilerimiz gün boyunca kargo gönderimlerini veya teslimatlarını yapabilirler ve hafta sonu da kargo işlemlerini tamamlayabilirler. Kargokar, müşterilerine yüksek kaliteli hizmet sunmanın yanı sıra, hızlı ve güvenilir gönderim işlemleriyle de dikkat çekiyor. Siz de Kargokar’ın bir şubesine uğrayarak kargo işlemlerinizi kolayca gerçekleştirebilirsiniz.

	

Kargokar Şubeleri Kaçta Açılıyor Kapanıyor?

Kargokar, ülkemizin 8 bölgesinde 75'ten fazla şube ile hizmet veren bir kargo şirketidir. Hatasız, sistemli, zamanında ve kaliteli hizmet vermek ve ulusal alanda sürekli gelişen bir firma olmak, Kargokar'ın ana hedefidir. Peki Kargokar şubeleri hangi saatler arasında hizmet veriyor, saat kaçta açılıyor ve kapanıyor? Tüm bu soruların cevabı yazımızda, devamında yer almaktadır.

Kargokar Şubelerinin Çalışma Saatleri

Kargokar şubeleri haftanın altı günü (Pazartesi, Salı, Çarşamba, Perşembe, Cuma, Cumartesi) hizmet vermektedir. Şubeler hafta içi sabah saat 09:00'da açılır ve akşam saat 18:00'de kapanır. Cumartesi günü ise 09:00'da açılan şubeler, akşam saat 17:00'de kapanır. Kargokar çalışma saatleri / mesai saatleri aşağıdaki tabloda daha detaylı olarak verilmiştir.

Gün Açılış Saati Kapanış Saati
Pazartesi 09:00 18:00
Salı 09:00 18:00
Çarşamba 09:00 18:00
Perşembe 09:00 18:00
Cuma 09:00 18:00
Cumartesi 09:00 17:00
Pazar Kapalı  Kapalı

Kargokar Sabah Saat Kaçta Açılıyor? Şubeler sabah saat 09:00'dan itibaren hizmet vermeye başlamaktadır.

Kargokar Akşam Saat Kaçta Kapanıyor? Şubeler hafta içi saat 18:00'de, Cumartesi günleri ise saat 17:00'de kapanır.

Kargokar Hafta Sonu Açık Mı / Çalışıyor Mu? Kargokar şubeleri hafta içi ve hafta sonu sadece Cumartesi günleri hizmet sunar. Pazar günleri ise tüm şubeler kapalıdır.

Kargokar Bayramda Açık Mı / Kapalı Mı? Kargokar, Ramazan Bayramı, Kurban Bayramı gibi dini bayramlarda ve 1 Ocak, 1 Mayıs, 19 Mayıs, 23 Nisan, 29 Ekim, 30 Ağustos ve 15 Temmuz gibi resmi tatil günlerinde kapalıdır. Arefe günlerinde ise öğleye kadar açıktır.

Kargokar Dağıtım Saatleri : Kargokar, kargolarınızı yukarıda vermiş olduğumuz çalışma saatleri içerisinde dağıtmaktadır.

Kargokar Şube Sayısı

Kargokar'ın Türkiye genelinde konumlandırılmış şube sayısı oldukça fazla. Adana, Ankara, Şanlıurfa, İskenderun, İstanbul, İzmir, Çorum, Bursa, Gaziantep, Hatay, Kahramanmaraş, Kayseri, Kocaeli, Manisa, Konya, Mersin, Osmaniye, Samsun ve Tekirdağ illerinde Kargokar şubeleri bulunmaktadır. Kargokar, her geçen gün yeni bir şube açmak için çalışmalarına devam etmektedir.

Kargokar Çalışma Saatleri Hakkında Daha Fazla Bilgi Alın

Bu yazımızda, Kargokar'ın çalışma saatleri, açılış saati ve kapanış saati hakkında detaylı bilgi verdik. Konu hakkında daha fazla soru, sorun ya da görüşlerinizi yorum bölümümüzden veya Kargokar'ın çağrı merkezi telefon numarası olan “0 312 281 30 20” üzerinden dile getirebilirsiniz.

0
tebrikler
Tebrikler
0
k_t_
Kötü
0
m_kemmel
Mükemmel
0
_zg_n
Üzgün
0
acayip
Acayip
0
komik
Komik
0
sinirli
Sinirli
Kargokar Şubelerinin Çalışma ve Mesai Saatleri

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir