James Franco – Kaç Kilo, Boyu Kaç, Nereli, Kaç Yaşında, Sevgilisi Kimdir ?

featured

James Franco – Biyografi ve Özel Hayatı

James Franco, Amerikalı bir aktör, yönetmen, yazar ve prodüktördür. 19 Nisan 1978 tarihinde doğan Franco, şu anda 43 yaşındadır. 1.80 metre boyunda ve yaklaşık olarak 75 kilogram ağırlığındadır. Özel hayatına gelince, sevgilisi Isabel Pakzad ile ilişki yaşamaktadır.

Biyografi

James Franco, Kaliforniya’da doğmuş ve çocukluk yıllarını burada geçirmiştir. Babası Douglas Franco, bir sanat kuadecisidir, annesi Betsy ise eski bir aktristir. Franco, çocuk yaşlarda aktörlük kariyerine ilgi duymaya başlamıştır ve bu yönde eğitim almıştır. Güney Kaliforniya Üniversitesi’nde İngilizce eğitimi görmüş ve ardından Yale Üniversitesi’nde güzel sanatlar masterı yapmıştır.

Kariyer

James Franco, ilk çıkışını “Freaks and Geeks” adlı televizyon dizisi ile yapmıştır. Ardından “Spider-Man” serisindeki Harry Osborn karakteri ile geniş kitlelerin tanıdığı bir oyuncu haline gelmiştir. Ayrıca “127 Saat” filmiyle de büyük beğeni toplamış ve bu filmle En İyi Erkek Oyuncu dalında Oscar’a aday gösterilmiştir. Aynı zamanda yönetmenlik ve yazarlık alanında da çalışmalar yapmıştır.

Özel Hayat

James Franco’nun özel hayatı da medyanın dikkatini çekmektedir. Aktör, uzun süredir sevgilisi Isabel Pakzad ile ilişki yaşamaktadır. İkili, sık sık birlikte görüntülenmekte ve magazin basınında yer almaktadır.

Sonuç

James Franco, geniş yetenek yelpazesi ve başarılı kariyeri ile tanınan bir isimdir. Hem oyunculuk, hem yönetmenlik hem de yazarlık alanlarında kendini kanıtlamış olan Franco, özel hayatında da dikkat çekmektedir. Isabel Pakzad ile olan ilişkisi ve kariyerindeki başarıları ile gündemden düşmeyen bir isim olmaya devam etmektedir.

0
tebrikler
Tebrikler
0
k_t_
Kötü
0
m_kemmel
Mükemmel
0
_zg_n
Üzgün
0
acayip
Acayip
0
komik
Komik
0
sinirli
Sinirli
James Franco – Kaç Kilo, Boyu Kaç, Nereli, Kaç Yaşında, Sevgilisi Kimdir ?

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

meritking giriş meritking kingroyal madridbet giriş idealacesports.com
Portobet Giriş