İYİ Parti Tokat İl Başkanı Hakan Karagöllü Görevinden İstifa Edecek

featured

Geçtiğimiz sene Ocak ayında İYİ Parti Tokat İl Başkanı olarak seçilen Hakan Karagöllü, beklenmedik bir kararla İl Başkanlığı görevinden istifa edeceğini açıkladı. 19 Kasım günü İYİ Parti Tokat İl Başkanlığı binasında yapılacak basın toplantısı öncesinde Karagöllü, basın mensuplarını toplantıya davet etti ve istifasını duyuracağını belirtti.

Başkan Karagöllü, istifa kararını paylaşmak üzere yapılacak basın açıklaması için 19 Kasım 2023 saat 16.00’da İYİ Parti il binasında bir araya geleceklerini ifade etti. Kendi isteğiyle görevinden ayrılacağını belirten Karagöllü, “Kıymetli basın mensupları, 19.11.2023 saat 16.00’da İyi Parti il binasında İl başkanlığı görevimden istifa kararımın ilanı için basın açıklaması yapacağım. Siz kıymetli basın mensupları ile hem helalleşmek hem de açıklamalarım için yanımızda görmek isterim, şimdiden teşekkür ederim” şeklinde açıklamalarda bulundu.

Karagöllü’nün istifasıyla ilgili detaylar ve gerekçeler, basın toplantısında açıklanacak. İYİ Parti camiasında bu beklenmedik istifa kararıyla ilgili merak ve spekülasyonlar artarken, Karagöllü’nün açıklamaları büyük bir dikkatle bekleniyor.

İYİ Parti Tokat İl Başkanı Hakan Karagöllü’nün istifasına ilişkin gelişmeler ve açıklamalar, basın toplantısı sonrasında detaylı bir şekilde aktarılacak.

 

0
tebrikler
Tebrikler
0
k_t_
Kötü
0
m_kemmel
Mükemmel
0
_zg_n
Üzgün
0
acayip
Acayip
0
komik
Komik
0
sinirli
Sinirli
İYİ Parti Tokat İl Başkanı Hakan Karagöllü Görevinden İstifa Edecek

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

meritking giriş meritking kingroyal madridbet giriş idealacesports.com