Iphone Silinen Mesajlar Nasıl Kurtarılır?

featured

iPhone kullanıcılarının sıkça sorun yaşadığı durumların başında silinen mesajların geri getirilememesi geliyor. Ancak bazı teknik yöntemler ile bu sorunun üstesinden gelinebilir. Bu yazımızda, iPhone silinen mesajlar nasıl kurtarılır, hangi uygulamalar kullanılır gibi soruların cevaplarını detaylı olarak paylaşıyoruz. Okumaya devam ederek iPhone cihazınızda kaybettiğiniz mesajları nasıl kurtarabileceğinizi öğrenebilirsiniz.

Iphone Silinen Mesajlar Nasıl Kurtarılır?

Metin mesajları fazla biriktiği zaman telefonda  yer kaplamaması adına tamamen silmek isteyebiliriz. Fakat yanlışlıkla silmemeniz gereken, önemli bir mesajı sildiğinizde bu sizin için felaket gibi görünür. Hemen sildiğiniz mesajın yeniden yüklenmesini istersiniz. Iphone telefonunuzdan silinen mesajları kurtarmanız mümkündür. Iphone Silinen Mesajlar Nasıl Kurtarılır? Diye soranlardansanız; Silinen metin mesajlarını üç farklı yolla yeniden kurtarabilirsiniz.

iPhone Silinen Mesajları Geri Getirme

iCloud yedeklemesi kullanarak kaybettiğiniz mesajlara yeniden ulaşabilirsiniz. Kayıp mesajları kurtarmanın en kolay ve seri şekli budur. iCloud yedeklemesine sahipseniz Ayarlar’a girin ve Apple kimlik kartınıza dokunun. iCloud- Depolama Yönetme ve ardından Yedekleme’ye giriş yapın. Fabrika ayarlarınızı sıfırlama ve yeniden kurtarma sekmesine tıklayarak işlemi tamamlamış oluyorsunuz. Iphone sıfırlamak için, Genel- Sıfırla – Tüm İçeriği ve Ayarları Sil seçeneğine tıklayın. Iphone yeniden başlatıldığında iCloud yedeğinden yükleme seçerek kaybettiğiniz mesajlara erişebilirsiniz.

iTunes veya Finder yedeklemesi ile de kaybettiğiniz mesajlara erişim sağlayabilirsiniz. iCloud yönteminde olduğu gibi, mesaj silmeden önce yedeklemeye sahip olarak ve telefonunuzu sıfırlayarak

0
tebrikler
Tebrikler
0
k_t_
Kötü
0
m_kemmel
Mükemmel
0
_zg_n
Üzgün
0
acayip
Acayip
0
komik
Komik
0
sinirli
Sinirli
Iphone Silinen Mesajlar Nasıl Kurtarılır?

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir