İnter Global Kargo Çalışma ve Mesai Saatleri

İnter Global Kargo, Türkiye’nin önde gelen kargo şirketlerinden biridir. Geniş kargo ağı, hızlı ve güvenilir teslimat süreleriyle müşterileri memnun eder. Çalışma saatleri hafta içi ve cumartesi günleri 09:00-19:00 arasındadır. Mesai saatleri içinde verilen tüm siparişler aynı gün içinde teslim edilir. İnter Global Kargo, paketlerinizi istediğiniz adrese güvenli bir şekilde teslim eder. Bu nedenle, seçim yapmak için en iyi kargo şirketi İnter Global Kargo’dur.

İnter Global Kargo Çalışma Saatleri

İnter Global Saat Kaçta Açılıyor, Kapanıyor?

İnter Global, kurumsal kargo hizmeti sunan bir firma olarak faaliyet göstermektedir. İnter Global, kurulduğu tarihten itibaren sürekli olarak büyümüş ve günümüzde birçok şube ile hizmet vermektedir. Şirket, dağıtım ağını daha da geliştirmek için çalışmalarına devam etmektedir. Ancak müşterileri İnter Global Kargo şubelerinin ne zaman açıldığını ve kapanacağını merak etmektedir. İnter Global Kargo çalışma saatleri, mesai saatleri ve çalışma günleri yazımızda yer almaktadır.

İnter Global Kargo Çalışma Saatleri 2021

İnter Global Kargo şubeleri Pazartesi, Salı, Çarşamba, Perşembe, Cuma ve Cumartesi günleri hizmet vermektedir. Şubeler, sabah saat 09:00’da açılmakta ve akşam saat 17:00’de kapanmaktadır. Şimdiye kadar verilen bilgilere göre, İnter Global Kargo şubeleri hafta sonu sadece Cumartesi günleri açık olmaktadır.

İnter Global Kargo Dağıtım / Teslimat Saatleri

İnter Global Kargo, sabah saat 09:00 ile akşam saat 20:00 arasında dağıtım yapmaktadır. Eğer VİP hizmeti alırsanız, kargolarınız 7 gün 24 saat boyunca teslim edilebilir. Fakat bu hizmetin ücreti hakkında bilgi almak isterseniz kuruluşla irtibata geçmeniz gerekmektedir.

İnter Global Kargo Hafta Sonu Açık Mı / Çalışıyor Mu?

İnter Global Kargo şubeleri hafta sonu sadece Cumartesi günleri açıktır.

İnter Global Kargo Bayramda Açık Mı / Kapalı Mı?

İnter Global Kargo şubeleri, dini bayramlarda (Ramazan Bayramı ve Kurban Bayramı) ve resmi tatil günlerinde (1 Ocak, 1 Mayıs, 19 Mayıs, 23 Nisan, 29 Ekim, 30 Ağustos ve 15 Temmuz) kapalıdır. Ancak arefe günleri öğleye kadar hizmet vermektedir.

İnter Global Kargo Şubeleri Sabah Saat Kaçta Açılıyor, Akşam Saat Kaçta Kapanıyor?

İnter Global Kargo şubeleri sabah saat 09:00’da açılmakta ve akşam saat 17:00’de kapanmaktadır.

İnter Global Kargo Açılış Saatleri ve Kapanış Saatleri Hakkında Bilgi

Bu yazımızda İnter Global Kargo şubelerinin çalışma günleri, mesai saatleri, açılış saatleri ve kapanış saatleri hakkında detaylı bilgiler verdik. Bu bilgilere göre, İnter Global Kargo’nun hafta sonu sadece Cumartesi günleri açık olduğunu ve bayramlarda kapalı olduğunu öğrenmiş olduk. Şirkete ait diğer detaylı bilgiler ve sorularınız için, İnter Global Kargo çağrı merkezi numarası olan “444 0 392” üzerinden destek alabilirsiniz.

0
tebrikler
Tebrikler
0
k_t_
Kötü
0
m_kemmel
Mükemmel
0
_zg_n
Üzgün
0
acayip
Acayip
0
komik
Komik
0
sinirli
Sinirli
İnter Global Kargo Çalışma ve Mesai Saatleri

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir