İnsan Vakfından İstanbul’da binlerce aileye gıda desteği

featured

İnsan Vakfı ve İnsan ve Medeniyet Hareketi gönüllüleri tarafından ihtiyaç sahibi, yetim ve muhacir ailelere gıda kolisi, odun, kömür, kışlık kıyafet yardımları yapıldı.

İnsan Vakfı ve İMH Gönüllüleri her ay düzenli olarak binlerce aileye gıda kolisi, odun, kömür, et yardım dağıtımlarını gerçekleştirmeye devam ediyor. Hafta sonu uygulanan sokağa çıkma kısıtlamasında ihtiyaç sahibi ailelere gıda kolisi, yakacak ve et dağıtımları gerçekleştirdi.

İnsan Vakfı Yardım Koordinasyon Birim Sorumlusu İsmail Torun, gönüllülerimizin ve yardım ekiplerinin ilçe genelinde dağıtımlara devam ettiğini söyledi.

İnsan Vakfı koordinesi ile hazırlanan ve dağıtıma hazır hale getirilen gıda kolileri, koronavirüs tehdidinin her anlamda zor günler yaşattığı bu günlerde ihtiyaç sahibi ailelere destek oluyor. Hafta sonu uygulanan sokağa çıkma kısıtlamasında kapı kapı dolaşarak hazırladıkları gıda kolilerini ailelere teslim eden İnsan Vakfı ve İMH ekipleri, ayrıca et ve yakacak dağıtımlarını da gerçekleştirmeye devam ediyor.

Torun” Önce İnsan diyerek insanımızın huzuru, mutluluğu için çalışıyoruz. Bugüne kadar ekiplerimiz yaklaşık binlerce aileye gıda desteğini ihtiyaç sahibi ailelerimizle buluşturdu. Hafta sonunda da ekiplerimiz sahadaydı. Vatandaşımızın yanında olmaya, sofralarına aş, yüzlerine tebessüm olmaya devam edeceğiz” dedi.

0
tebrikler
Tebrikler
0
k_t_
Kötü
0
m_kemmel
Mükemmel
0
_zg_n
Üzgün
0
acayip
Acayip
0
komik
Komik
0
sinirli
Sinirli
İnsan Vakfından İstanbul’da binlerce aileye gıda desteği

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

meritking giriş meritking kingroyal madridbet giriş idealacesports.com