takip et takip et
Tokat Haberleri

4 Haziran 2019 - 23:40:38

İlimizde Bayram Birlik ve Beraberlik İçerisinde Geçti

Vali Dr. Ozan Balcı, Valiliğimiz tarafından Tokat Belediyesi işbirliğiyle düzenlenen Ramazan Bayramı bayramlaşma programına katıldı.

Ramazan Bayramı nedeniyle Cumhuriyet Meydanında gerçekleşen programa Vali Dr. Ozan Balcı’nın yanı sıra Milletvekili Kadim Durmaz, Garnizon ve 48. Piyade Alay Komutanı Albay Rıfat Dönel, Belediye Başkanı Eyüp Eroğlu, İstanbul Avcılar Belediye Başkanı Turan Hançerli, İl Emniyet Müdürü Göksel Topaloğlu, İl Jandarma Komutanı J. Albay Hidayet Arıkan, Köy İşleri, Sağlık ve Sosyal Yardım Bakanlıkları görevinde bulunan Dr. Cevdet Aykan, STK’lar, kurum müdürleri ve Tokatlı hemşehrilerimiz ile basın mensupları katıldı.

“Bu Birlik, Bereket ve Muhabbet Hep Devam Etsin”

Programa katılanlar ile bayramlaşan Vali Dr. Ozan Balcı, “Bütün vatandaşlarımın bayramını kutluyorum. Tokat’lı hemşehrilerimden ve Tokat’tan çok büyük bir ilgi, alaka ve destek gördüm. Bu bolluk, bereket, muhabbet hep devam etsin. Sayın milletvekillerimiz başta olmak üzere belediyemiz, siyasi parti temsilcilerimiz, sivil toplum kuruluşlarımız ve Tokatlı hemşehrilerimize verdikleri destekten dolayı çok teşekkür ediyorum.” dedi.

Çocuklarla bayramlaşarak, onlara kitap hediye eden Vali Dr. Ozan Balcı, çocuklara günde 1 saatlerini kitap okumak için ayırmalarını ve tatil yaparken ödevlerini de ihmal etmemeleri tavsiyesinde bulundu.

Vali Dr. Ozan Balcı, programın düzenlenmesinde emeği geçenlere teşekkür ederek, programa katılanlarla fotoğraf çektirdi.


Kaynak

http://tokat.gov.tr/ilimizde-bayram-birlik-ve-beraberlik-icerisinde-gecti

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

SafaTV © Copyright Tüm Hakları Saklıdır

PressTR