İL SAĞLIK MÜDÜRÜ DR. ÖNER NERGİZ REŞADİYE, BAŞÇİFTLİK VE NİKSAR’DA İNCELEMELERDE BULUNDU

featured

İl Sağlık Müdürü Dr. Öner NERGİZ, Kamu Hastaneleri Hizmetleri Başkan Vekili Dr. Cengiz YAKIT, Halk Sağlığı Hizmetleri Başkanı Dr. Nilay ELİBOL ve Destek Hizmetleri Başkan Yardımcısı Ali ÇAKIRTAŞ Reşadiye Devlet Hastanesini, Reşadiye İlçe Sağlık Müdürlüğünü, Başçiftlik İlçe Hastanesi’ni, Niksar Devlet Hastanesi’ni ve Niksar İlçe Sağlık Müdürlüğü’nü ziyaret ettiler.

İl Sağlık Müdürü Dr. Öner NERGİZ Hastanelerde ve İlçe Sağlık Müdürlüklerinde incelemelerde bulunarak sürdürülen sağlık hizmetlerini yerinde inceledi. Yöneticilerle görüşürek brifing aldı. Sağlık çalışanlarıyla görüşen Dr. Öner NERGİZ çalışmalarıyla ilgili bilgi aldı. Taleplerini dinledi. Hasta ve hasta yakınlarıyla da görüştü. Hastalara geçmiş olsun dileklerinde bulundu.

İl Sağlık Müdürü bu görüşmelerinde ilimizdeki sağlık tesislerimizin verimliliğini artırmaya yönelik çalışmaların devam edeceğini ve özellikle Covid-19 aşı uygulamalarının daha sıklaştırılmasının, her vatandaşa ulaşıp aşının öneminin anlatılmasının ve henüz aşı yaptırmamış kişilere ikna yoluyla aşı yapılmasını sağlamanın, aşısı olmayan bir vatandaşımız kalmayana kadar mücadele etmenin gerektiğinin altını çizdi.

 

0
tebrikler
Tebrikler
0
k_t_
Kötü
0
m_kemmel
Mükemmel
0
_zg_n
Üzgün
0
acayip
Acayip
0
komik
Komik
0
sinirli
Sinirli
İL SAĞLIK MÜDÜRÜ DR. ÖNER NERGİZ REŞADİYE, BAŞÇİFTLİK VE NİKSAR’DA İNCELEMELERDE BULUNDU

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

meritking giriş meritking kingroyal madridbet giriş idealacesports.com