takip et takip et
Manşet

27 Ekim 2020 - 14:21:33

İl Hıfzıssıhha Kurulu Toplantısı Yapıldı

İl Hıfzıssıhha Kurulu Toplantısı Valilik Toplantı Salonunda Vali Dr. Ozan Balcı başkanlığında video konferans yöntemiyle toplandı. Koronavirüs mücadelelerinin ele alındığı toplantıda, maske, mesafe ve hijyenin önemi vurgulanarak, COVİD-19 ile mücadele kapsamında alınan tedbirler, tedbirlerin uygulanması ve genel durum değerlendirmesi yapıldı. Vali Dr. Ozan Balcı, il genelinde Koronavirüsle mücadelede denetimlerinin sıkılaştırılarak devam ettiğini söyledi.  İl ve […]

İl Hıfzıssıhha Kurulu Toplantısı Valilik Toplantı Salonunda Vali Dr. Ozan Balcı başkanlığında video konferans yöntemiyle toplandı.
Koronavirüs mücadelelerinin ele alındığı toplantıda, maske, mesafe ve hijyenin önemi vurgulanarak, COVİD-19 ile mücadele kapsamında alınan tedbirler, tedbirlerin uygulanması ve genel durum değerlendirmesi yapıldı.
Vali Dr. Ozan Balcı, il genelinde Koronavirüsle mücadelede denetimlerinin sıkılaştırılarak devam ettiğini söyledi.  İl ve ilçelerde ekipler tarafından ana caddeler, parklar, bahçeler, iş yerleri vb. alanların denetlendiğini kaydeden Vali Dr. Ozan Balcı,  “Vatandaşlarımızın her birinin sağlığı bizim için çok önemli. Mücadelemiz devam edecek. Maske, mesafe ve hijyen kurallarına hassasiyetle uyalım.  Bu mücadelede  başta tüm sağlık personellerimiz olmak üzere emeği geçen herkese teşekkür ederim.”dedi.
Toplantıya Vali Yardımcısı Osman Sarı, video konferans yöntemiyle de kurul üyeleri katıldı.

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

SafaTV © Copyright Tüm Hakları Saklıdır

PressTR