İl Genel Meclisi Nisan Ayı Toplantıları Başladı

featured

Tokat İl Genel Meclisi Nisan ayı toplantıları İl Genel Meclisi Başkanımız Av. Erol Duyum başkanlığında başladı.

5 gün sürecek olan oturumların açış konuşmasını gerçekleştiren Başkan Av. Erol Duyum, Tokat için çalışmalarına ara vermeden devam ettiklerini ifade ederek alınan kararların hayırlı olması temennisinde bulundu.

‘‘14 Mayıs 2023 tarihinde yapılacak olan cumhurbaşkanlığı ve 28 dönem milletvekilliği seçimlerinde aday adayı olabilmek için istifa eden Milliyetçi Hareket Partisi il genel meclis üyesi Veli Gökyıldız’ın yerine 2972 sayılı Mahalli İdareler İle Mahalle Muhtarlıkları ve İhtiyar Heyetleri Seçimi Hakkında Kanunun 28 maddesi gereğince aynı siyasi partiden il genel meclis üyesinin Ekrem Şimşek olduğu tespit edilmiştir tekrar hayırlı olsun’’ diyerek gündem maddelerine geçildi.

7 Nisan Cuma gününe kadar sürecek olan oturumlarda il encümen üyesi seçiminin yanı sıra gündem maddeleri ve Plan ve Bütçe, Şirketler ve İştirakler, Köy İşleri, Orman Gölet ve Su Ürünleri, İmar ve Bayındırlık, Kentsel Yenileme ve Proje Takip, Eğitim Kültür ve Sosyal Hizmetler, Ar-Ge, Sanayi Ticaret ve Enerji Komisyonuna ile Ulaşım Hizmetleri Komisyonlarına havale edilen maddeler görüşülerek karara bağlanacak.

0
tebrikler
Tebrikler
0
k_t_
Kötü
0
m_kemmel
Mükemmel
0
_zg_n
Üzgün
0
acayip
Acayip
0
komik
Komik
0
sinirli
Sinirli
İl Genel Meclisi Nisan Ayı Toplantıları Başladı

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

meritking giriş meritking kingroyal madridbet giriş idealacesports.com