Hadise Boyu, Kilosu, Yaşı, Kazancı, Sevgilisi, Biyografisi

featured

Hadise: Genç Yaşına Rağmen Pop Müziğin Devleri Arasında

hadise-te

Hadise, Türk pop müziğinin genç yeteneklerinden biri olarak dikkatleri üzerine çeken bir sanatçıdır. 1985 yılında Belçika’nın Mol şehrinde dünyaya gelen Hadise’nin gerçek adı Hadise Açıkgöz’dür.

Boy, Kilo ve Yaş Bilgileri

Hadise, 1.74 metre boyunda ve 56 kilogram ağırlığındadır. 2022 itibarıyla 37 yaşındadır.

Kazancı ve Kariyeri

Hadise, hem müzik kariyeri hem de televizyon programlarıyla elde ettiği gelirlerle oldukça başarılı bir sanatçıdır. Müzik kariyeri boyunca birçok hit şarkıya imza atmış ve konserlerle milyonlarca insanı etkilemeyi başarmıştır. Ayrıca televizyon programlarına katılmasıyla da geniş kitlelere ulaşarak büyük bir hayran kitlesi edinmiştir. Tüm bu faaliyetlerinden elde ettiği gelirlerle oldukça lüks bir yaşam sürmektedir.

Sevgilisi ve Özel Hayatı

Hadise’nin özel hayatı genellikle medyanın ilgi odağı olmuştur. Birçok ünlü isimle ilişkisi olduğu konuşulsa da, Hadise sevgilisiyle ilişkilerini genellikle özel tutmayı tercih etmektedir. Günümüzde ise medyanın bilmediği bir ilişki yaşayıp yaşamadığı konusunda net bir bilgi bulunmamaktadır.

Biyografisi

Hadise, müzik kariyerine oldukça genç yaşlarda adım atmış ve henüz kariyerinin başında büyük bir çıkış yakalamıştır. Belçika’da başladığı müzik kariyerini, Türkiye’de de sürdürerek geniş bir hayran kitlesi edinmiştir. Hem yurt içinde hem de yurt dışında birçok ödül kazanan Hadise, pop müzik dünyasının en önemli isimleri arasında kendine sağlam bir yer edinmiştir.

Genç yaşına rağmen oldukça başarılı bir kariyere sahip olan Hadise, hem sesi hem de sahne performansıyla dinleyicilerinden tam not almaktadır. Gelecekte de müzik dünyasında adından sıkça söz ettireceğe benziyor.

0
tebrikler
Tebrikler
0
k_t_
Kötü
0
m_kemmel
Mükemmel
0
_zg_n
Üzgün
0
acayip
Acayip
0
komik
Komik
0
sinirli
Sinirli
Hadise Boyu, Kilosu, Yaşı, Kazancı, Sevgilisi, Biyografisi

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

meritking giriş meritking kingroyal madridbet giriş idealacesports.com