ss
Yoksul Aileler İçin Dağıtılan Kömür Otel Bahçesinde Ele Geçirildi - Tokat Haberleri
Tokat’ın Niksar ilçesinde jandarma ekipleri yoksul aileler için dağıtılan 20 ton kömürü bir otel bahçesinde ele geçirdi.

 

Tokat'ın Niksar ilçesinde jandarma ekipleri yoksul aileler için dağıtılan 20 ton kömürü bir otel bahçesinde ele geçirdi.

Edinilen bilgiye nazaran; Niksar İlçe Jandarma ekipleri Çamiçi Yaylasında etkinlik gösteren bir otelde Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı tarafınca maddi durumu yerinde olmayan ailelere dağıtılan kömürün kullanıldığını tespit etti. Jandarma, Niksar Belediyesi zabıta ekipleri ile Sosyal Dayanışma Vakfı görevlileri, katılımı ve satılması yasak olan kömürlere Niksar Kaymakamlığının talimatı ile el koydu. Yaklaşık 20 ton kömür Sosyal Dayanışma Vakfına teslim edildi. Branda altındaki kömürler kepçe sayeinde kamyona yüklenerek gereksinim sahiplerine dağıtılmak suretiyle gönderildi. Otel sahibi E.G hakkındaki Kabahatler Kanununa nazaran Niksar Kaymakamlığınca yönetimsel yaptırım uygulanacağı kaydedildi. - TOKAT


"Yoksul Aileler İçin Dağıtılan Kömür Otel Bahçesinde Ele Geçirildi - Tokat Haberleri konulu haberimizde Tokat Haberleri olarak sizlere Yoksul Aileler İçin Dağıtılan Kömür Otel Bahçesinde Ele Geçirildi - Tokat Haberleri ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Yoksul Aileler İçin Dağıtılan Kömür Otel Bahçesinde Ele Geçirildi - Tokat Haberleri ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "
5
4
2
1
0