ss
VALİ DR. OZAN BALCI, MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜNDEN BRİFİNG ALDI
Vali Dr. Ozan Balcı İl Milli Eğitim Müdürlüğünden, yürütülen emek harcamalar hakkında bilgiler aldı.Valilik Toplantı Salonunda, İl Milli Eğitim Müdürü Murat Küçükali, Milli Eğitim Müdür Yardımcıları, Şube Müdürleri ve AR-GE ekibi ile bir araya gelen Vali Dr. Ozan Balcı’ya, Milli Eğitim Müdürlüğünün genel durumu, 2000 yılından bugüne dek yapılan yatırımlar ve projeler, şu anda devam etmekte olan mühim yatırımlar ve projeler, yapılacak olan önemli yatırımlar ve projeler, takip edilmesi gereken kazanç ve projelerin varsa sıkıntı ve çözüm önerileri ile gelecek yıllarda gerçekleştirmek istedikleri hedefler ile alakalı brifing sürüldü.

Brifing sonrası yatırım ve planların takipçisi olacağını belirten Vali Ozan Balcı, brifingi sunanlara, yaptığı iş, faaliyet, yatırım ve projeler için emeğini esirgemeyen eski ve yeni milli eğitim müdürlerine, müdür yardımcılarına, şube müdürlerine, okul müdürleri ile yardımcılarına, öğretmenlere, müstahdemlere ve Tokat’ımıza eğitim sahasında hizmetler gerçekleştiren herkese teşekkür etti. Vali Ozan Balcı, eğitimin ve öğretimin önemine değinerek her şeyin daha güzel olması için hizmetlerin devam edeceğini belirtti.


"VALİ DR. OZAN BALCI, MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜNDEN BRİFİNG ALDI konulu haberimizde Tokat Haberleri olarak sizlere VALİ DR. OZAN BALCI, MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜNDEN BRİFİNG ALDI ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda VALİ DR. OZAN BALCI, MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜNDEN BRİFİNG ALDI ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "
5
4
2
1
0