ss
Usta Oyuncu Metin Akpınar'dan Üzen Açıklama: Yolun Sonu Gibi
Türk sinemasının yaşayan efsanesi Metin Akpınar, son almış olduğu beyazperde filminin galasında konuştu. Usta oyuncu, "Beni bu film için iki şey ikna etti. 11 yıl ara vermişim. Yaş 78 oldu. Yolun sonu gibi" açıklamasıyla üzdü.

Sosyal medya fenomenleri Fatih Yasin, Bilal Hancı ve Atakan Özyurt'un başrolünü Metin Akpınar, Perihan Savaş, Erkan Can ve Güven Kıraç benzer biçimde usta isimlerle paylaştığı aksiyon güldürü filmi 'Kafalar Karışık'ın galası önceki akşam Maslak Uniq Hall'de yapıldı.

"YOLUN SONU GİBİ"

Gösterim öncesi kameraların karşısını geçen oyuncular soruları yanıtladı. 11 yıl aradan sonra setlere dönen usta oyuncu Metin Akpınar, "Beni bu film için iki şey ikna etti. 11 sene ara vermişim. Yaş 78 oldu. Yolun sonu benzer biçimde. Türkiye'de erkek ıslak ortalaması 75.5… Şöyle bir filmimizde oynayalım, gala deneyelim dedim. İkincisi genç sanatçı arkadaşlarımın benimle beraber olmak istedikleri iletildi. Kırmam imkansızdı. Seve seve birlikte olduk" gibi konuştu.


"Usta Oyuncu Metin Akpınar'dan Üzen Açıklama: Yolun Sonu Gibi konulu haberimizde Tokat Haberleri olarak sizlere Usta Oyuncu Metin Akpınar'dan Üzen Açıklama: Yolun Sonu Gibi ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Usta Oyuncu Metin Akpınar'dan Üzen Açıklama: Yolun Sonu Gibi ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "
5
4
2
1
0