ss
Tokat'ta Otobüs Duraklarına İsim Uygulaması - Tokat Haberleri
Tokat Belediyesi tarafından “Bir gün değil her gün farkındalık” projesi kapsamında kent içi yolcu otobüsü duraklarına isim verildi.

 

Tokat Belediyesi tarafınca "Bir gün değil her gün farkındalık" projesi kapsamında kent içi yolcu otobüsü duraklarına isim verildi.

Tokat Belediyesi tarafından engelli bireylerin şehir içi ulaşımda nerede olduğunu anlayabilmesi, bulundukları yeri yakınlarına daha rahat tanım edebilmesi için duraklara isimlendirme emekleri başlatıldı Tokat Belediyesi tarafından yapılacak olan çalışmalarda ayrıca navigasyon sistemi destekli ve ses sayeinde engelli bireylerin daha kolay ulaşım gerçekleştirebilmeleri için emek harcama yapılacak. Duraklara isim verilmesi uygulamasıyla ilgili açıklamalarda bulunan Tokat Belediye Başkanı Eyüp Eroğlu, durak isimlerinin bölgede bilenen yerleşim yerleri ve merkezlere göre verileceğini anlatım ederek,"Ayrıca bu çalışmalarımızı navigasyona ekleyeceğiz, minibüslerde ise duraklara gelindiğinde sesle hangi durağa gelindiğini haberdar eden sistemi hayata geçireceğiz" dedi. - TOKAT


"Tokat'ta Otobüs Duraklarına İsim Uygulaması - Tokat Haberleri konulu haberimizde Tokat Haberleri olarak sizlere Tokat'ta Otobüs Duraklarına İsim Uygulaması - Tokat Haberleri ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Tokat'ta Otobüs Duraklarına İsim Uygulaması - Tokat Haberleri ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "
5
4
2
1
0