ss
Pitbull'un Saldırdığı Çocuğu, Vatandaşlar Zor Kurtardı
Gaziantep'te pitbull cinsel bir köpek, sokakta yürüyen 12 yaşındaki Necmettin isimli bir çocuğa saldırdı. Vatandaşlar tarafından uzun süre kurtarılmaya çalışılan talihsiz çocuk, kıyafetleri kesilerek köpeğin ağzından alındı.

 

Gaziantep'te Pitbull Köpeği'nin saldırısına uğrayan bir çocuk güçlükle köpeğin ağzından kurtarıldı. Uzun uğraşlarla kurtulan çocuk ise, yaralarını unutarak, "Ağabey, Allah'ınızı severseniz bırakmayın" diye yalvardı.

KOLUNU ÇENESİNE SIKIŞTIRDI

Gaziantep'te sahibinin elinden kaçan pitbull cinsel bir köpek, sokakta yürüyen 12 yaşındaki Necmettin isimli bir çocuğa hücum etti. Köpeğin sahibi bulunduğu ileri sürülen ve adı öğrenilemeyen bir kişi ve çevredeki vatandaşlar, çocuğu kurtarmak için büyük çaba sarf etti. Çocuğun ilkin kafasından sonra da kolundan ısıran köpek, çenesine sıkıştırdığı çocuğun kolunu uzun zaman bırakmadı.

VATANDAŞLAR HER YOLU DENEDİ AMA BAŞARILI OLAMADI

Çocuğun yardımına koşan vatandaşlar, her yolu denemelerine karşın uzun vakit evladı kurtarmayı başaramadı. Köpeğin önce boğazına sarılan vatandaşlar, bazen vakit ise hayvanın kuyruğundan tutup çektiler. Vatandaşlar ara sıra ise kazma ve kürekle vurdukları köpeğin üzerine su döktü.

KIYAFETLERİNİ MAKASLA KESTİLER

Çocuğun giysilerini makasla kesen vatandaşlar uzun uğraşlar kararı evladı köpeğin ağzından kurtardı. Olay sırasında büyük korku yaşamış olduğu görülen çocuk ise, kurtulduktan sonrasında kolunda ve kafasındaki yaraları unutarak, "Ağabey Allah'ınızı severseniz bırakmayın" diye arkasına saklandığı vatandaşlara yalvardı.

Olayın peşinden çocuğun hastaneye kaldırıldığı öğrenildi.


"Pitbull'un Saldırdığı Çocuğu, Vatandaşlar Zor Kurtardı konulu haberimizde Tokat Haberleri olarak sizlere Pitbull'un Saldırdığı Çocuğu, Vatandaşlar Zor Kurtardı ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Pitbull'un Saldırdığı Çocuğu, Vatandaşlar Zor Kurtardı ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "
5
4
2
1
0