ss
  • Pakistan'dan Abu Dabi'ye Gitmeye Çalışan Manken Tereza Hluskova, 1 Milyon Dolarlık Uyuşturucu İle Yakalandı
Pakistan'dan Abu Dabi'ye Gitmeye Çalışan Manken Tereza Hluskova, 1 Milyon Dolarlık Uyuşturucu İle Yakalandı
Pakistan'dan Abu Dabi'ye gitmeyi planlayan manken Tereza Hluskova, valizinde 1,1 milyon dolarlık uyuşturucu ile yakalandı. Çek manken, Pakistan'da 10 yıllık hapis cezasıyla karşı karşıya.

Dokuz kg eroinle yakalanan manken Tereza Hluskova, Pakistan Lahore'dan Birleşik Arap Emirlikleri'nin Abu Dabi kentine uçmaya hazırlanıyordu. Ancak heykellerin kırılmasıyla reel ortaya çıktı.

SEYAHATİNE BAŞLAMADAN GİZEMLİ BULUŞMA GERÇEKLEŞTİRDİ

Son şekilde İrlanda Dublin'e gitmeyi hedefleyen Çek manken, seyahatine başlamadan esrarengiz bir randevu gerçekleştirmiş oldu. İngiltere Manchester'daki düzmece resim stüdyosunda bir erkekle buluşan 22 yaşındaki Hluskova, Pakistan'da 10 yıllık bir hapis cezasıyla karşı karşıya.

KENDİSİNE KOMPLO KURULDUĞUNU İDDİA ETTİ

Havalimanında durdurulduğunda valizlerinden 1.1 milyon dolarlık uyuşturucu çıkan hanım, kendisine komplo kurulduğunu korumak için çaba sarfediyor. Hluskova, içinde hediyeler olan iki bavulun kendisine verildiğini ve arasında eroin gizlendiğini bilmediğini söylüyor.

GÖZYAŞLARI İÇİNDE TAHLİYESİNİ İSTEDİ

Kilolarca uyuşturucuyla yakalanan ve mahkemede gözyaşlarıyla tahliyesini arzulayan kadının, Noel tatilini ailesiyle beraber transfer hayalleri suya düştü. Hluskova hemen hemen suçlu bulunmuş değil sadece duruşmaları devamlı erteleniyor.

MANKEN İÇİN TERÖR SALDIRISI TEHDİDİ YAPILMIŞTI

Geçen ay manken için terör saldırısı tehdidi savuran bir adam, üç sene hapis cezasına çarptırılmıştı. İngiliz basını, manken Tereza Hluskova'nın daha önce de benzer seyahatler yaptığını bildiriyor.


"Pakistan'dan Abu Dabi'ye Gitmeye Çalışan Manken Tereza Hluskova, 1 Milyon Dolarlık Uyuşturucu İle Yakalandı konulu haberimizde Tokat Haberleri olarak sizlere Pakistan'dan Abu Dabi'ye Gitmeye Çalışan Manken Tereza Hluskova, 1 Milyon Dolarlık Uyuşturucu İle Yakalandı ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Pakistan'dan Abu Dabi'ye Gitmeye Çalışan Manken Tereza Hluskova, 1 Milyon Dolarlık Uyuşturucu İle Yakalandı ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "
5
4
2
1
0