ss
Mikrofonu Açık Kalan Trump, Dünyaya Rezil Oldu: Beni Buradan Çıkarın
G-20 Zirvesi'nde aile fotoğrafı çekileceği sırada Arjantin Devlet Başkanı Mauricio Macri'yi platformda tek başına bırakıp giden Trump'ın açık kalan mikrofonundan "Beni buradan çıkarın. Gitmek isterim" dediği duyuldu.

Amerika Başkanı Donald Trump, dünya kamuoyunun tekrar gündemine oturdu. Yaptığı her hareket, dediği her söz ve attığı her tweet gündem yaratan Donald Trump, bu sefer Arjantin'in başkenti Buenos Aires'te gerçekleşen G-20 Zirvesi esnasında herkesi şaşkına çevirdi.

DİĞER LİDERLERİ BEKLEMEDEN GİTTİ

Daha ilkin benzer faaliyet ve zirvelerde diplomatik skandallara sebep olan Trump, bu sefer aile fotoğrafı çekilmek suretiyle dünya liderlerini bekleyen Arjantin Devlet Başkanı Mauricio Macri'yi şaşırttı. Platformda bekleyen Macri'yle tokalaşan ve kameralara poz sağlayan Trump, diğer liderleri beklemeden sahneden hızlı adımlarla ayrıldı. Bunu son anda fark eden Macri, Trump'a seslense de başarı göstermiş olamadı. Daha sonra platformdan geçen Arjantinli bir yetkili hızla Trump'ın yanına gitti.


"Mikrofonu Açık Kalan Trump, Dünyaya Rezil Oldu: Beni Buradan Çıkarın konulu haberimizde Tokat Haberleri olarak sizlere Mikrofonu Açık Kalan Trump, Dünyaya Rezil Oldu: Beni Buradan Çıkarın ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Mikrofonu Açık Kalan Trump, Dünyaya Rezil Oldu: Beni Buradan Çıkarın ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "
5
4
2
1
0