ss
Melih Gökçek'ten 'Mansurculara': Milleti Enayi Yerine Koymayın
Ankara Büyükşehir Belediye'nin eski Başkanı Melih Gökçek, "Mansurcular" söylediği kesimi hedef alarak "Milleti enayi yerine koymayın" ifadesini kullandı.

 

Ankara Büyükşehir Belediye'nin eski Başkanı Melih Gökçek, şahsi Twitter hesabında girmiş olduğu seçimlerde almış olduğu oy paylarını paylaştı. "Mansurcular tutturmuşlar bir terane" diyen Gökçek, devamında "Milleti enayi yerine koymayın" ifadesini kullandı.

"ÇOK APTALCA BİR YAKLAŞIM"

Melih Gökçek, Twitter hesabında "Mansurcular tutturmuşlar bir terane. Mansur Yavaş Gökçek'e karşı yüzde 44 oy aldı. Şimdi yarışa yüzde 44'le başlıyor. Tam bir algı operasyonu. Ama fazlaca aptalca bir yaklaşım" paylaşımında bulunmuş oldu.

Melih Gökçek

ALDIĞI OYLARI PAYLAŞTI

"Ben Ankara Büyükşehir Belediye Başkanlığı'nda beş defa seçim kazandım" diyen Gökçek, almış olduğu oyları takipçilerine aktardı.

"MİLLETİ ENAYİ YERİNE KOYMAYIN"

"Yani her seçimde değişik sonuç. Yani oy hiç bir seçimde çantada keklik değil" diyen Gökçek, şöyle devam etti:

"Çıkar da, iner de. Milleti enayi yerine koymayın."

Gökçek'in paylaşımları;


"Melih Gökçek'ten 'Mansurculara': Milleti Enayi Yerine Koymayın konulu haberimizde Tokat Haberleri olarak sizlere Melih Gökçek'ten 'Mansurculara': Milleti Enayi Yerine Koymayın ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Melih Gökçek'ten 'Mansurculara': Milleti Enayi Yerine Koymayın ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "
5
4
2
1
0