ss
Emniyet Müdürü Altuğ Verdi'yi Şehit Eden Polis Memurunun İlk İfadesi Ortaya Çıktı
Rize'de İl Emniyet Müdürü Altuğ Verdi'yi şehit eden polis memurunun, olayla ilgili meslektaşlarına verdiği ilk ifadesinde şaşkın bulunduğunu belirterek, "Ben ne yaptığımı, neden yaptığımı bilmiyorum. Nasıl yaptım ben bunu?" dediği öğrenildi.

Tayin arzusu sebebiyle gittiği Rize Emniyet Müdürlüğü'ndeki silahlı saldırıda bacağından vurularak yansız bir duruma getirilen trafik polisi İsmail Hakkı Sarıcaoğlu'nun (38), tedavi gördüğü Recep Tayyip Erdoğan Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi'nde, olayla ilgili meslektaşlarına verdiği ilk ifadesinde şaşkın olduğunu belirterek, "Ben ne yaptığımı, neden yaptığımı bilmiyorum. Nasıl yaptım ben bunu?" dediği öğrenildi.

SALDIRGANA AİT, TELEFON, MAİL VE SOSYAL MEDYA HESAPLARI İNCELEMEYE ALINDI

İl Emniyet Müdürlüğü'ne bağlı Terör ve İstihbarat Şube Müdürlüğü ekipleri de saldırı olayını fazlaca yönlü araştırmak için inceleme başlatırken, saldırgana ilişik cep telefonu, mail ve sosyal medya hesaplarını da incelemeye aldı.

YARALI POLİS MÜDÜRÜ POLAT, YOĞUN BAKIMDA

Karın bölgesine almış olduğu kurşunla vurulan Personel Şube Müdürü Ercan Polat'ın tedavi gördüğü hastanede ameliyattan çıkarak Yoğun Bakım Ünitesi'ne alındığı belirtildi. Yaralı polis Polat'ın sıhhat durumunun ciddiyetini koruduğu, hayati tehlikesinin sürdüğü bildirildi.

KARDEŞİNDEN YÜREK BURKAN PAYLAŞIM

Öte yandan, uğramış olduğu silahlı saldırıda şehit edilen Rize Emniyet Müdürü Altuğ Verdi'nin kardeşi Volkan Verdi, kişisel toplumsal medya hesabından bir makale paylaştı. Şehit olan ağabeyinin tayinin cennete çıktığını belirten Volkan Verdi, yaptığı paylaşımında, "Sana dar gelmeyecek makberi kimler kazsın? Gömelim gel seni târîhe desem, sığmazsın. Ailemizin gözbebeği canım abim Altuğ Verdi'nin tayini cennete çıktı. Allah'ım seni şehitlik mertebesinde ağırlasın. Adını, namını, karakterini, sevgini sonsuza kadar yaşatacağım" ifadelerini kullandı. Volkan Verdi'nin kalp burkan paylaşımına binlerce takipçi yorumda bulanarak acılı aileye taziye dileklerinde bulunmuş oldu.


"Emniyet Müdürü Altuğ Verdi'yi Şehit Eden Polis Memurunun İlk İfadesi Ortaya Çıktı konulu haberimizde Tokat Haberleri olarak sizlere Emniyet Müdürü Altuğ Verdi'yi Şehit Eden Polis Memurunun İlk İfadesi Ortaya Çıktı ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Emniyet Müdürü Altuğ Verdi'yi Şehit Eden Polis Memurunun İlk İfadesi Ortaya Çıktı ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "
5
4
2
1
0