ss
Diriliş Ertuğrul Dizisi Bu Hafta Ekranlara Gelmeyecek
Yılbaşı sonrasında yeniden yapılacak reklam anlaşmaları sebebiyle dizilerin üç hafta yayınlanmayacağı ve TRT dizilerinin bu kapsamda olmayacağı açıklanmıştı. Ancak Diriliş Ertuğrul dizisinin bu hafta ekranlara gelmeyeceği öğrenildi.

 

TRT 1'de ekranlara gelen Diriliş Ertuğrul'un yeni bölümü 16 Ocak çarşamba günü yayınlanacak. Dizinin neden yedi gün gecikmeli olarak yayınlanacağı açıklanmadı.

DİRİLİŞ ERTUĞRUL 131. BÖLÜM FRAGMANI YAYINLANDI

Diriliş Ertuğrul'da sular durulmuyor. Dragos'un hain planlarını ortaya çıkarmak isteyen Ertuğrul Bey hamlesini yapmış oldu. Beybolat Bey ile birlikte oynadığı oyunla kalede haini bulmaya gayret gösteren Ertuğrul herkesi şaşırtacak bir hamle meydana getirecek. TRT 1'in izlenme rekorları kıran dizisi Diriliş Ertuğrtul 131.Bölüm fragmanı tekrar soluk kesti. Engin Altan Düzyatan, Hülya Darcan, Barış Bağcı, Hande Soral, Didem Balçan, Ali Ersan Duru ve hikaye Çelik'in başrollerde oynadığı dizinin 130. Son kısmı, Total ve AB'deki reyting ölçümlerinde tekrar birinci sırada yer almıştı.


"Diriliş Ertuğrul Dizisi Bu Hafta Ekranlara Gelmeyecek konulu haberimizde Tokat Haberleri olarak sizlere Diriliş Ertuğrul Dizisi Bu Hafta Ekranlara Gelmeyecek ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Diriliş Ertuğrul Dizisi Bu Hafta Ekranlara Gelmeyecek ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "
5
4
2
1
0