ss
Cumhurbaşkanı Erdoğan 'Dünyanın En Seçkin Lideri' Seçildi
Arap dünyasında çok etkin bir medya ağı olarak tanınan Rassdnews medya ağının düzenlemiş olduğu oylamaya dahil olan 300 bin kişinin yüzde 77'si Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ı 2018'in 'En seçkin dünya lideri' seçti.

 

Arap dünyasında çok faal bir medya ağı şekilde tanınan Rassdnews, "2018'de Dünyada En Seçkin Şahsiyetler" adıyla düzenlemiş olduğu oylamanın neticelerini duyurdu.

Buna göre, Cumhurbaşkanı Erdoğan oylamada "senenin en seçkin dünya lideri" seçildi.

OYLARIN YÜZDE 77'SİNİ ALDI

Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın yüzde 77 oyla birinci bulunduğu listede,darbeyle görevden uzaklaştırılan eski Mısır Cumhurbaşkanı Muhammed Mursi yüzde 52ile ikinci sırada yer aldı.

Oylamada Erdoğan'ın yanı sıra ABD Başkanı Donald Trump, Rusya Devlet Başkanı Vladimir Putin ve Suudi Arabistan Kralı Selman bin Abdulaziz de bulunuyordu.

EN BELİRGİN OLAY CEMAL KAŞIKÇI CİNAYETİ SEÇİLDİ

Ayrıca oylamada, Suudi Arabistan'ın İstanbul Başkonsolosluğunda gazeteci Cemal Kaşıkçı'nın öldürülmesi "2018'in en bariz vakaları" arasında birinci sırada yayınlandı.

Mısır'da 25 Ocak 2011 halk devriminin peşinden kurulan Rassdnews medya ağı, Arapça yayınlarıyla özellikle Arap dünyasında fazlaca yaygın bir takipçi gücüne haiz bulunuyor. Rassdnews, Mısır başta olmak suretiyle Orta Doğu ve dünyadaki gelişimleri Arap dünyasından milyonlarca takipçisine ulaştırıyor.


"Cumhurbaşkanı Erdoğan 'Dünyanın En Seçkin Lideri' Seçildi konulu haberimizde Tokat Haberleri olarak sizlere Cumhurbaşkanı Erdoğan 'Dünyanın En Seçkin Lideri' Seçildi ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Cumhurbaşkanı Erdoğan 'Dünyanın En Seçkin Lideri' Seçildi ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "
5
4
2
1
0