ss
  • CHP'den Aday Olacağı Konuşulan İdris Naim Şahin'le İlgili Açıklama Geldi: Görüşme Süreci Var
CHP'den Aday Olacağı Konuşulan İdris Naim Şahin'le İlgili Açıklama Geldi: Görüşme Süreci Var
CHP Genel Başkan Yardımcısı ve Parti Sözcüsü Faik Öztrak, CHP'nin Ordu adayının İdris Naim Şahin olabileceği iddialarına, "Ortada bir görüşme süreci var." açıklamasında bulunmuş oldu.

CHP Genel Başkan Yardımcısı ve Parti Sözcüsü Faik Öztrak, CHP'nin Ordu adayının İdris Naim Şahin olabileceği iddialarına ilişik, "Ortada bir görüşme süreci var. Bu görüşme sürecinin sağlığı bakımından açıklamaları bu görüşmeleri yapan arkadaşlarımızın yapması daha doğru olacaktır" dedi.

EREN ERDEM'İN TAHLİYESİ

CHP Genel Başkan Yardımcısı ve Parti Sözcüsü Faik Öztrak, Genel Başkan Kemal Kılıçdaroğlu başkanlığında parti genel merkezinde gerçekleştirilen Merkez Yönetim Kurulu toplantısı devam ederken bir basın toplantısı düzenledi. Öztrak, PM üyesi Eren Erdem'in tutukluluk halinin sona erdiğini hatırlatarak, "PM üyemiz Eren Erdem'in tutukluk hali sonlanmış oldu ama dava hala devam ediyor. Kamuoyu tarafından bilinen bir nedenle yargılanıyor ama bu kumpas davasından da öteki davalar benzer biçimde çökmesini bekliyoruz" ifadelerini kullandı.

"ORTADA BİR GÖRÜŞME SÜRECİ VAR"

CHP'nin Ordu adayının İdris Naim Şahin m. Olacağının ve Adıyaman'da ise CHP ve İYİ Parti'nin Saadet Partisi'nin adayına yardımcı vereceği haberlerinin sorulması üstüne Öztrak, "Ortada bir görüşme dönemi mevcut. Bu müzakere periyodunun sağlığı bakımından açıklamaları bu görüşmeleri meydana getiren arkadaşlarımızın yapması daha doğru olacaktır" şeklinde konuştu.


"CHP'den Aday Olacağı Konuşulan İdris Naim Şahin'le İlgili Açıklama Geldi: Görüşme Süreci Var konulu haberimizde Tokat Haberleri olarak sizlere CHP'den Aday Olacağı Konuşulan İdris Naim Şahin'le İlgili Açıklama Geldi: Görüşme Süreci Var ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda CHP'den Aday Olacağı Konuşulan İdris Naim Şahin'le İlgili Açıklama Geldi: Görüşme Süreci Var ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "
5
4
2
1
0