takip et takip et
Güncel

23 Şubat 2021 - 15:18:30

Grup Başkanvekili Özlem Zengin’in bugün Mecliste Tokat’a dair teşekkür ve açıklamaları

AK Parti Grup Başkanvekili Zengin, Türkiye Büyük Millet Meclisi’nde (TBMM) basın toplantısı düzenledi. Zengin kendine yapılan saldırılar sonrasında Tokat halkının topyekün verdiği desteğe teşekkür etti. Zengin, “Tokat’ta inanılmaz bir kaynaşmaya ve dayanışmaya dönüştü örneğin Tokat baro başkanı, Tokat Barosu, Tokat Ticaret odası, Tokat’taki bütün STK’lar istisnasız ve elbette ki AK Parti teşkilatı, MHP’li arkadaşlarımız, diğer […]

AK Parti Grup Başkanvekili Zengin, Türkiye Büyük Millet Meclisi’nde (TBMM) basın toplantısı düzenledi. Zengin kendine yapılan saldırılar sonrasında Tokat halkının topyekün verdiği desteğe teşekkür etti.

Zengin, “Tokat’ta inanılmaz bir kaynaşmaya ve dayanışmaya dönüştü örneğin Tokat baro başkanı, Tokat Barosu, Tokat Ticaret odası, Tokat’taki bütün STK’lar istisnasız ve elbette ki AK Parti teşkilatı, MHP’li arkadaşlarımız, diğer siyasi partilerden arkadaşlarımız Hepsi toplandılar. Sadece Tokat’ta yaşayan Tokatlılar değil bütün Türkiye’deki Tokatlılar dediler ki; biz bu işten çok rahatsızız.” ifadelerini kullandı.

Zengin konuşmasının devamında, “Bütün Tokat’a Tokatlılara, onların verdiği sesi duyarak bana ses veren Türkiye’nin her yerinde, kadınlara destek veren, gerçeği doğruluğu önemseyen tüm insanlarımıza çok teşekkür ediyorum.” dedi.


Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

SafaTV © Copyright Tüm Hakları Saklıdır

PressTR