Genital bikini bölgeyi koltuk altını eldivenle almak için öneriler

featured

Genital bölgeye ya da bikini bölgesine tıraş yapmak ya da epilasyon yapmak cesaret gerektirebilen bir işlemdir. Ancak, bölgeyi koltuk altı gibi diğer bölgelerden ayıran birkaç farklılık vardır. Genital bölgede, cildinizi hassas hale getirebilecek daha fazla kıvrım ve kıvrım bulunur ve yanlışlıkla kesmek ya da tahriş etmek daha da kolaydır. Ancak, doğru teknikleri kullanarak ve bazı önerilere uymak suretiyle kolaylıkla ve rahat bir şekilde bu bölgeyi eldivenle alabilirsiniz. İpuçlarımızı deneyin ve kendinizi şaşırtın!

Eldivenle Tüy Alma Yöntemi: Ağrısız, Temiz ve Kolay!

Vücudumuzdaki istenmeyen tüylerden kurtulmak için en çok kullanılan yöntemler jilet, tüy dökücü, ağda ve eldivendir. Bildiğiniz gibi jilet kıl köklerini güçlendiriyor, tüy dökücü krem kimyasal içeriyor, ağda ise can acıtıcı olabiliyor. Bu durumda en güvenilir, en kolay yöntem eldivenle kılları almak kalıyor. Bir adet ameliyat eldiveniyle bıyık, yüz, kol, bacak, koltuk altı ve hatta genital bölgedeki istenmeyen tüyleri alabilmeniz mümkün. Makalemizde bunun nasıl yapılacağını anlatacağız.

Eldivenle Tüylerimi Nasıl Alabilirim?

 • Evde istenmeyen tüylerinizi almak istiyorsanız eldiveni deneyebilirsiniz. Bu yöntem oldukça eski zamanlardan beri kullanılmaktadır. Günümüzde çok yaygın olarak kullanılmayan bu yöntem diğer yöntemlere göre maliyetsiz ve zararsız bir yöntem olarak karşımıza çıkmaktadır. Ek olarak belirtmekte fayda vardır ki eldivenle tüy almak düzenli kullanımda tüylerin azalmasına da yardımcı olmaktadır.
 • Eldivenle tüy almada kullanılacak eldiven bildiğimiz ameliyat eldivenidir. Bu yöntem biraz acılı olacağ ı için tüyleri alacağınız bölgeye biraz bebek pudrası veya Emla krem sürebilirsiniz. Bunlar sayesinde daha acısız şekilde tüy alabilirsiniz.  
 • Eldivenle tüyleri alacağınız bölgeyi öncelikle sabunlar güzelce yıkayın ve sonrasında kurulayın. Ardından bebek pudrası sürüp kuru hale gelmesini sağlayın. Daha sonra elinize bir eldiven geçirin ve tüyleri tüyün yönüne doğru koparmaya başlayın.

Eldivenle Tüy Almanın Püf Noktaları Nelerdir?

 • Eldivenle tüyleri çıkış yönünde çekip koparmalısınız.
 • Eldivenle tüy alma işlemini uyguladığınız bölgede hiçbir tüy kalmayana dek sürdürün.
 • Tüyleri almayı tamamladıktan sonra bölgeyi soğuk suyla yıkayın ve ardından cilt tipine uygun olan bir nemlendirici sürün.
 • Ayrıca tüy alma işlemi bittikten sonra bölgeye limon suyu ve bebek pudrası karışımı sürebilirsiniz. Bu sayede tüylerin yeniden çıkmasını geciktirmiş hem de o bölgenin cilt tonunu açarak beyazlatmış olursunuz.

Eldiven İle Tüylerini Alanların Yorumları

 • Ben eldivenle tüy alma işlemini ilk duyduğumda garip karşılasam da denedikten sonra vazgeçilmezim oldu. Ben eldivenle koltuk altı ve özel bölgemdeki tüyleri alıyorum. Size de öneriyorum çok iyi oluyor. Bu yöntemle tüyleri teker teker çekmiyorsanız zaten yani sanıldığı kadar zor değil. Ayrıca eğer ağdanın yapış yapış hissini sevmiyorsanız bence bu yöntemi denemelisiniz çünkü yapımı gerçekten çok temiz ve pratik oluyor. Bunun için eczanelerde satılan ameliyat eldivenlerini satın alabilirsiniz.
 • Ben eldivenle tüylerimi almaya başladığım ilk zaman canım gerçekten çok acımıştı ama şimdi çok alıştım. Öyle ki 5 dakikada yapıyorum ve tertemiz oluyor. Ayrıca ben eldivenle almadan önce jiletle alıyordum ve düşünün ki benimkiler tüy değil kıldı. Buna rağmen eldivenle çok güzel alınıyor. Kesinlikle tavsiye ederim.
 • Eldivenle kılları almak çok ama çok iyi. Zamanla alışınca çekilen acı da azalıyor. Eğer ilk başta canınız çok acıyorsa bebek pudrası kullanabilirsiniz bence yardımcı olacaktır. Çünkü bebek pudrası yanma hissini ve acıyı azaltıyor ayrıca tüyleri aldıktan sonra kızarıklık da bırakmıyor.
 • Ben kol, koltuk altı ve özel bölgemdeki tüyleri 1 senedir eldivenle alıyorum. Gerçekten çok pratik ve tertemiz, ağda gibi yapış yapış da değil. Ayrıca zamanla alıştım artık acı bile duymuyorum.
 • Ben tüylerimi eldivenle almayı denedim. Her ne kadar kısa tüyleri almasa da ben bu yöntemle çok rahat ettiğim baya memnunum.
 • Ben bundan 3 yıl öncesine kadar hem jilet kullanıyordum tüylerimi almak için. Sonrasında ağdaya ve sir ağdaya geçmiştim. Şimdi 2 aydır da eldiven kullanıyorum. Hepsinin içinde gönül rahatlığıyla söyleyebilirim ki eldiven çok pratik ve çok temiz bir yöntem. Bence herkes denemeli.
 • Eldivenle tüylerimi almayı ben de denedim fakat hiç  memnun kalmadım. Birincisi çok zamanımı alıyor ve ikincisi ise canımı çok yakıyor. Bu yüzden tüy dökücü krem kullanmayı dü

0
tebrikler
Tebrikler
0
k_t_
Kötü
0
m_kemmel
Mükemmel
0
_zg_n
Üzgün
0
acayip
Acayip
0
komik
Komik
0
sinirli
Sinirli
Genital bikini bölgeyi koltuk altını eldivenle almak için öneriler

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

meritking giriş meritking kingroyal madridbet giriş idealacesports.com