takip et takip et
Manşet

4 Şubat 2020 - 14:50:05

“Gelecek İçin Geçmişe Yolculuk, Müze Gezileri Projesi” Protokolü İmzalandı

Valiliğimiz, Tokat Belediyesi ve İl Milli Eğitim Müdürlüğü arasında “Gelecek İçin Geçmişe Yolculuk, Müze Gezileri Projesi” kapsamında “Eğitimde İşbirliği” Protokolü imzalandı. İmza töreni, Vali Dr. Ozan Balcı, Belediye Başkanı Eyüp Eroğlu, İl Milli Eğitim Müdürü Murat Küçükali’nin katılımı ile Valilik Makamında gerçekleştirildi. Valiliğimiz himayesinde, İl Milli Eğitim Müdürlüğünce yürütülen ve öğrencilerde tarih şuuru oluşturmak, kültürel […]

Valiliğimiz, Tokat Belediyesi ve İl Milli Eğitim Müdürlüğü arasında “Gelecek İçin Geçmişe Yolculuk, Müze Gezileri Projesi” kapsamında “Eğitimde İşbirliği” Protokolü imzalandı.

İmza töreni, Vali Dr. Ozan Balcı, Belediye Başkanı Eyüp Eroğlu, İl Milli Eğitim Müdürü Murat Küçükali’nin katılımı ile Valilik Makamında gerçekleştirildi. Valiliğimiz himayesinde, İl Milli Eğitim Müdürlüğünce yürütülen ve öğrencilerde tarih şuuru oluşturmak, kültürel ve tarihi zenginliğimizi tanımak suretiyle özgüven geliştirmek amacıyla hazırlanan “Gelecek İçin Geçmişe Yolculuk, Müze Gezileri Projesi” protokolü ile 70 okuldan toplamda 5000 öğrenci il merkezindeki müzeleri gezecek. Her öğrenciye ayrıca özel basım tişört hediye edilecek.

Tokat’ta eğitimin kalitesinin artırılmasına katkı sağlanmasının planlandığını belirten Vali Dr. Ozan Balcı, protokolün hayırlı uğurlu olmasını dileyerek, projede emeği geçen herkese teşekkür etti.


Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

SafaTV © Copyright Tüm Hakları Saklıdır

PressTR