Gaziler Günü Kutlandı

featured
19 Eylül Gaziler Günü Tokat’ta düzenlenen törenlerle kutlandı.
Cumhuriyet Meydanı’nda düzenlenen törende Vali Numan Hatipoğlu, Belediye Başkan Vekili Mustafa Bandırmalı, Muharip Gaziler Derneği Başkanı Bilal Özmen ve Türkiye Harp Malulü Gaziler Şehit Dul ve Yetimleri Derneği Başkanı İbrahim Güleç, Atatürk Anıtı’na çelenk sundu.
Törende, saygı duruşu ve İstiklal Marşı’ın okunmasının ardından Muharip Gaziler Derneği Başkanı Bilal Özmen günün anlam ve önemini belirten konuşmasını gerçekleştirdi.
Cumhuriyet Meydanı’ndaki törene Vali Numan Hatipoğlu, Tokat Milletvekillerii Mustafa Arslan, Kadim Durmaz, Belediye Başkan Vekili Mustafa Bandırmalı, 48.Piyade Eğitim Alay Komutanı Salih Çetintürk, İl Emniyet Müdür Vekili Mehmet Erdem, İl Jandarma Komutanı Bahri Bostancı katıldı.
Cumhuriyet Meydanı’ndaki törenin ardından Vali Numan Hatipoğlu ve beraberindeki protokol mensupları,Muharip Gaziler Derneği ile Türkiye Harp Malulü Gaziler Şehit Dul ve Yetimleri Derneği’ni ziyaret ettiler.
19 Eylül Gaziler Günü kutlamaları kapsamında Vali Numan Hatipoğlu ve eşi Ayfer Hatipoğlu ev sahipliğinde gaziler ve aileleri ile şehit aileleri onuruna yemek programı düzenlendi.
Vali Numan Hatipoğlu, yemekte yaptığı konuşmada, devlet ve millet olarak gazilerimize minnettar olduğumuzu belirterek “Ülkemizin banisi Gazi Mustafa Kemal Atatürk başta olmak üzere ebediyete intikal etmiş bütün gazilerimizi rahmetle anıyor, yaşayan gazilerimizin gününü sağlık ve mutluluk dileklerimle kutluyorum. Her zaman yanındayız.” diye konuştu.
Programa Tokat Milletvekili Kadim Durmaz, 48. Piyade Eğitim Alay Komutanı Salih Çetintürk, Belediye Başkanı Eyüp Eroğlu, İl Jandarma Komutanı Bahri Bostancı, İl Emniyet Müdürü Vekili Erdem Uzun, kurum amirleri, Muharip Gaziler Derneği Başkanı Bilal Özmen ve Türkiye Harp Malulü Gaziler Şehit Dul ve Yetimleri Derneği Başkanı İbrahim Güleç, gaziler, aileleri ve şehit aileleri katıldı.

0
tebrikler
Tebrikler
0
k_t_
Kötü
0
m_kemmel
Mükemmel
0
_zg_n
Üzgün
0
acayip
Acayip
0
komik
Komik
0
sinirli
Sinirli
Gaziler Günü Kutlandı

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

meritking giriş meritking kingroyal madridbet giriş idealacesports.com