File Market Şubelerinin Çalışma ve Mesai Saatleri

File Market, dosya ve arşivleme ürünleri konusunda Türkiye’nin önde gelen markalarından biridir. Şirketin pek çok şubesi bulunmaktadır ve müşterilerine en iyi hizmeti sunmak için çalışma saatleri genişletilmiştir. File Market şubelerinde haftanın 7 günü boyunca hizmet verilmektedir ve mesai saatleri sabah 9’dan akşam 9’a kadar sürmektedir. Şirketin müşteri odaklı yaklaşımı ve geniş ürün yelpazesi, müşteriler tarafından çok takdir edilmektedir. Dosya ve arşivleme ürünleri konusunda kaliteli ve uygun fiyatlı alışveriş yapmak isteyen herkes, File Market’in şubelerini ziyaret edebilir ve ürünler hakkında detaylı bilgi alabilir.File Market Saatleri: Açılış ve Kapanış Saatleri

1995 yılında ülkemizde perakende sektöründe yüksek indirim modeli ile tanıştıran BİM tarafından müşterilerin hizmetine sunulan yeni ve farklı bir satış modeli olan File Market, gıda, kişisel bakım ve genel temizlik ihtiyaçları iyi veya en iyi kalitede, yüksek standartlarda üretilmiş ve düşük fiyatlardan satışa sunulmaktadır. Bu yazımızda, File Market’in çalışma saatleri hakkında detaylı bilgiler veriyoruz.

File Market Çalışma Günleri

File Market şubeleri haftanın 7 günü açıktır. Pazartesi’den Pazar gününe kadar hizmet vermektedir.

File Market Açılış ve Kapanış Saatleri

File Market sabah saat 09:00‘da açılır ve akşam saat 22:00‘da kapanır. Mağazaların açılış ve kapanış saatleri aynıdır.

File Market Bayram Çalışma Saatleri

File Market, dini bayramlarda ilk gün kapalıdır. Diğer günlerde standart çalışma saatleri içerisinde hizmet sunmaktadır. Ayrıca 1 Ocak, 1 Mayıs, 19 Mayıs, 23 Nisan, 29 Ekim, 30 Ağustos ve 15 Temmuz gibi resmi tatil günlerinde de hizmet verilmektedir.

File Market şubeleri kısa sürede tükenebilecek ürünleri stoklarında bulundurduğu için özellikle indirim günlerinde oldukça kalabalık olabiliyor. Bu günlerde alışveriş yapmak isteyenlerin mağazaların açılış saatlerinde şubelere gitmeleri önerilir.

Hali hazırda İstanbul, Kırklareli, Kocaeli, Sakarya ve Tekirdağ gibi illerimizde File Market şubeleri bulunuyor. Diğer illerimizde de şube açmak için çalışmalar tüm hızıyla devam ediyor.

Detaylı bilgi ve görüşlerinizi paylaşmak için File Market‘in çağrı merkezi telefon numarası olan “0216 217 35 35” numarasını arayabilirsiniz.

0
tebrikler
Tebrikler
0
k_t_
Kötü
0
m_kemmel
Mükemmel
0
_zg_n
Üzgün
0
acayip
Acayip
0
komik
Komik
0
sinirli
Sinirli
File Market Şubelerinin Çalışma ve Mesai Saatleri

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir