Evinizde Zile’yi gezmeye davetlisiniz

featured

Zile Belediyesi ‘Evde Kal’ çağrısı ile evinde kalan vatandaşlar için şehrin tarihi, kültürel ve gezilecek yerlerinden oluşan 360 sanal gezinti çalışmasını yayınladı.
Zile Belediyesi resmi web sayfasından yayınlanan yazılım, tüm vatandaşların sanki Zile’de gibi gezinmelerini sağlarken aynı zamanda mobil uyumlu olarak da hizmet veriyor. Yapılan uygulama ile evde kalan ve memleket hasreti çeken vatandaşların gidemedikleri yerleri 360 sanal tur olarak görmeleri, evde de olsalar Zile’ye olan özlemlerini gidermelerini sağlıyor. Ayrıca Zile’yi tanıtan uygulama turizm açısından ileriye yönelik bir çalışma olarak dikkat çekiyor.
“Evde kal’ Zile’yi tanıt”
Bu zorlu süreçte vatandaşların evde kalmalarının önemli olduğunu belirten Zile Belediye Başkanı Şükrü Sargın, “Kendi imkanlarımız ile sanal gezinti oluşturarak evde kalan vatandaşlarımıza böyle bir hizmet sunmayı hedefledik. Zile Belediyesi olarak korona virüs salgınına karşı tüm önlemleri almaya devam ediyoruz.” Evinde kalan insanların internet başında zaman geçirdiklerini ve bunu Zile’yi turizm noktasında tanıtmak için değerlendirdiklerini söyleyen Başkan Sargın, “Yaptığımız bu çalışma ile bu zor süreç sonrası daha önce Zile’yi görmeyen bir kişinin gelmesine vesile olacaktır. Yapılan uygulama evinde kalan vatandaşlara Zile’yi turizm noktasında tanıtmamız açısından bir fırsattır ve insanların evinde daha kaliteli zaman geçireceklerdir.” şeklinde konuştu.

0
tebrikler
Tebrikler
0
k_t_
Kötü
0
m_kemmel
Mükemmel
0
_zg_n
Üzgün
0
acayip
Acayip
0
komik
Komik
0
sinirli
Sinirli
Evinizde Zile’yi gezmeye davetlisiniz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

meritking giriş meritking kingroyal madridbet giriş idealacesports.com