takip et takip et
Manşet

10 Nisan 2020 - 13:14:54

“Evde Kal Tokat” ve “Hayat Eve Sığar” PROJESİ KAPSAMINDA BEDAVA MASKE DAĞITIM YAPILDII

Covid-19 salgınının tüm dünyada olumsuz etkilerini göstermesinin ardından birçok ülkede olduğu gibi ülkemizde de bulaşı engellemek amacıyla bir dizi tedbirler alınmıştır. Bu anlamda Covid-19 salgının başlangıcından itibaren Cumhurbaşkanı himayelerinde Bakanlıklar yurtiçi-yurtdışı hareketlilik başta olmak üzere birçok alanda tedbirler alınmış ve bu tedbirler ilimizde de ivedilikle uygulanmış ve uygulanmaya devam edilmektedir. Bu kapsamda Cumhurbaşkanı talimatları doğrultusunda, […]

Covid-19 salgınının tüm dünyada olumsuz etkilerini göstermesinin ardından birçok ülkede olduğu gibi ülkemizde de bulaşı engellemek amacıyla bir dizi tedbirler alınmıştır.
Bu anlamda Covid-19 salgının başlangıcından itibaren Cumhurbaşkanı himayelerinde Bakanlıklar yurtiçi-yurtdışı hareketlilik başta olmak üzere birçok alanda tedbirler alınmış ve bu tedbirler ilimizde de ivedilikle uygulanmış ve uygulanmaya devam edilmektedir.
Bu kapsamda Cumhurbaşkanı talimatları doğrultusunda, Valiliğimiz ve Belediye Başkanlığı ilimizde, Kaymakamlıklarımızca ilçelerimizde zorunlu hallerde sokağa çıkan ve maske tedarik edemeyen vatandaşlarımıza ve esnaflarımıza maske dağıtılmıştır. Valiliği ve Belediye Başkanlığı temin edilen maskeler, Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler İl Müdürlüğü, Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü, İl AFAD Müdürlüğü ve Tokat Belediyesi Zabıta personelinden oluşan Vefa Sosyal Destek Grubu ekiplerimiz tarafından Tokat’ımızın tüm caddelerinde vatandaşlarımıza ve esnaflarımıza ulaştırılmaya başlanmıştır.
Vefa Sosyal Destek Grubu personelimiz, vatandaşlarımıza ve görevleri başındaki esnafımıza Cumhurbaşkanı Recep Tayyip ERDOĞAN’ın, Bakanlarımızın, Vali Dr. Ozan BALCI’nın, Belediye Başkanı Eyüp Eroğlu’nun selamlarını ileterek, salgına karşı alınan tedbirlere uyulması konusunda daha duyarlı olmalarını, ellerini su ve sabunla yıkamalarını, zorunlu olmadıkça evlerinde kalmalarını, “Evde Kal Tokat” ve “Hayat Eve Sığar” sloganlarını hatırlatarak maske vermişlerdir.


Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

SafaTV © Copyright Tüm Hakları Saklıdır

PressTR