Eshot Kart Değişim Merkezi Mesai Saatleri

Eshot Kart Değişim Merkezi, İzmir’de toplu taşıma kullanıcıları için hizmet vermektedir. Eshot kartınızı değiştirmek veya yenilemek için haftanın her günü çalışan merkezimize gelerek kolayca işleminizi gerçekleştirebilirsiniz. Mesai saatlerimiz pazartesiden cumartesiye 08:00-17:00 olarak belirlenmiştir. Hızlı ve güvenilir hizmetimizden yararlanmak için sizleri de merkezimize bekliyoruz.Eshot Kart Değişim Merkezi Mesai Saatleri ve Adresi

İzmir’de yaşayanlar arasında en çok merak edilen konulardan biri olan Eshot kart değişim merkezi mesai saatleri hakkında merak ettiğiniz her şeyi burada öğrenebilirsiniz. Eshot Kart Değişim Merkezi, hafta içi 08:00 ila 17:00 saatleri arasında hizmet vermektedir. Bu saatler arasında istediğiniz zaman merkeze giderek işlemlerinizi halletmeniz mümkündür.

Eshot Kart Değişim Merkezi Adresi

Eshot Kart Değişim Merkezi, Milli Kütüphane Caddesi No:41 Konak Çok Katlı Otopark Altı Pasaj Merkezi İçi, İzmir Büyükşehir Belediyesi Konak Center- İzmir adresinde hizmet vermektedir.

Eshot Kart Değişim Merkezi Web Sitesi

Eshot Kart Değişim Merkezi resmi web sitesine girerek merak ettiğiniz her şeyi öğrenebilirsiniz. Site üzerinden mesai saatleri, bireysel elektronik öğrenci ve öğretmen kartı başvurusu, 65 yaş kart bireysel başvuru işlemleri gibi birçok konuda bilgi edinebilirsiniz. Ayrıca başvuru süreci, onay süreci ve kartların basım aşaması hakkında da bilgi alabilirsiniz.

En Yakın Kart Yükleme Noktası Bulma

Eshot Kart Değişim Merkezi web sitesinde bir özellik daha var. Sistemde sunulan özel Bayi Bulucu arama motoru üzerinden İzmir genelinden en yakın kart yükleme merkezini aratmanız yeterlidir.

Toplu Ulaşım Alanında Tüm Kataloglar

Bu web sitesi sadece Eshot Kart Değişim Merkezi mesai saatleri hakkında bilgi edinebileceğiniz bir site değil. Aynı zamanda İzmir genelinde toplu ulaşım konusunda aradığınız her türlü bilgiye buradan ulaşabilirsiniz. Site üzerinde sıkça sorulan sorular kısmından merak ettiğiniz tüm ayrıntıları inceleyebilir ve ayrıca öneri, şikayet ve taleplerinizi gönderebilirsiniz.

0
tebrikler
Tebrikler
0
k_t_
Kötü
0
m_kemmel
Mükemmel
0
_zg_n
Üzgün
0
acayip
Acayip
0
komik
Komik
0
sinirli
Sinirli
Eshot Kart Değişim Merkezi Mesai Saatleri

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir