takip et takip et
Manşet

17 Haziran 2020 - 15:56:14

ERENLER VE SOĞUCAK BAĞLARININ İÇME SUYU PROBLEMİ SONA ERİYOR

Tokat Belediyesi tarafından Erenler Mezarlık bölgesinde başlatılan içme suyu deposu çalışmalarında 400 Tonluk deponun yüzde 85’i tamamlandı. Erenler Mahallesi, Soğucak Bağları bölgesi ile Boyunbaba ve Orta Mezarlık bölgelerindeki su ihtiyacını karşılamak amacıyla Tokat Belediye Başkanı Eyüp Eroğlu’nun talimatları ile devam eden çalışmalarda sona gelindi. 400 Tonluk içme suyu deposunun faaliyete geçmesi ile su sıkıntısı yaşayan […]

Tokat Belediyesi tarafından Erenler Mezarlık bölgesinde başlatılan içme suyu deposu çalışmalarında 400 Tonluk deponun yüzde 85’i tamamlandı.

Erenler Mahallesi, Soğucak Bağları bölgesi ile Boyunbaba ve Orta Mezarlık bölgelerindeki su ihtiyacını karşılamak amacıyla Tokat Belediye Başkanı Eyüp Eroğlu’nun talimatları ile devam eden çalışmalarda sona gelindi.

400 Tonluk içme suyu deposunun faaliyete geçmesi ile su sıkıntısı yaşayan Erenler Mahallesi ve Soğucak Bağları bölgesi sakinleri Tokat Belediyesi’nin çalışmaları sonucunda kesintisiz ve tazyikli suya kavuşuyor.

Erenler Mezarlığı üst bölgesinde yapımı devam eden 400 Tonluk içme suyu deposunun yüzde 85’i tamamlanırken ana hat bağlantılarının hepsi tamamlandı.

Çalışmaları yerinde inceleyen Belediye Başkanı Eyüp Eroğlu, ekiplere kolaylıklar dileyerek, deponun çok yakında faaliyete geçeceğinin müjdesini verdi. Başkan Eroğlu; “Erenler bölgesinde 400 Tonluk içmek suyu depomuzda çalışmalarımızı tamamlamak üzereyiz. Bu depomuzdan Boyunbaba, Erenler ve Orta Mezarlık bölgelerimize de suyu ulaştıracağız. Vatandaşlarımızın kaliteli ve modern hizmetler alması için altyapı konusunda hizmetlerimiz devam edecek” dedi.


Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

SafaTV © Copyright Tüm Hakları Saklıdır

PressTR